reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NASZE PROBLEMY!!!

reklama
Moniolek kurcze... nie tylko Tobie... dziś mój M... siedzi w drugim pokoju i się do mnie nie odzywa....:(
a co u Ciebie się dzieje słoneczko?
 
Axxa łzy same ciekną nie potrafię ich opanować, mój mąż śpi od dwóch godzin, wiem że będzie dobrze tylko jakby mogło być troszkę szybciej... znikam, bo zarażam - dobrej nocki
 
znikam, bo zarażam - dobrej nocki
nie zarażasz... ja i tak mam nastruj do d....
Moniko... musisz wierzyć że sie uda... a uda się napewno...ja tez czasami trace cierpliwość... ale wiara czyni cuda...
a my właśnie czekamy na ten cud....

ps.mam pytanko czy bierzesz jakies leki?
 
Malinko ja teraz mam urwanie glowy i nie mam nawet na nic czasu....czeka mnie w tym miesiacu juz zakupowe szalenstwo dla malej i jestem troche przerazona:(
Ty sie juz tak nie mecz i staraj sie jak najwioecej odpoczywac!uwazaj na plecki bys nie przeciazyla!!! ja w czwartek/piatek zaczynam juz 6 miesiac:):)
 
axxa pisze:
Moniolek kurcze... nie tylko Tobie... dziś mój M... siedzi w drugim pokoju i się do mnie nie odzywa....:(
hej Axxunia :)
dajcie spokój z tą teściową..., nie pozwólcie aby miała jakikolwiek wpływ na Was i na Wasze życie.., pogódźcie się proszę.. ;)
przecież się kochacie...ej...Skarby... ;) szkoda czasu na takie bezsensowne kłótnie... ;)
 
heh ja zaczynam 6 misiac:):):) super:):)
A mam juz tyle problemow...myslalam ze mnie omina a tu jak przyszly to na raz...mam skurcze lydek krwawie z nosa,obrzeki nog:( , bola plecka , brzuch bo mam masakryczne zatwardzenia i nie pomagaja zadne sliwki rodzynki i kefiry...zgage tez mam a szkoda gadac....ale najwazniejsze ze mala sie rusza i kopie tate. no i ze jest zdrowiutka:)
 
reklama
Do góry