reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NASZE PROBLEMY!!!

reklama
Siostra nic sie nie boj!!!! mysl sobie ze nie jestes pierwsza i nie ostatnia i to tylko chwilka a potem o wszystkim zapomnisz bo dostaniesz swoja coreczke upragniona na rece!!!! trzeba sie starac myslec jakos pozytywnie!!! wiem ze to sie latwo mowi ale ja tez juz czasem o tym mysle i staram sie wlasnie tak myslec a nie wpadac w panike!!! my bedziemy trzymac kciuki za ciebie i wszystko bedzie dobrze!!!!!!!
 
M.a.l.i.n.k.o....życzę Ci żeby poród przebiegł sprawnie a dzidziusiowi spodobało się u nas... ;)

Zazdroszczę Ci że juz za niedługo będziesz trzymała na rękach swój Skarb...tak dobrze Ci zazdroszczę... :)
 
M.a.l.i.n.k.o jak już będziesz trzymała w ramionach swojego Skarba (Szkraba) to ucałuj go od wszystkich cioć tych bardziej i mniej znanych :)
 
Malinka jasne ze bede trzymac kciuki!!!
wez mi tu zaraz napisz czy chodzisz jeszcze do szkoly czy jak?
szpital masz niedaleko? bo ja mam kawal drogi i to mnie przeraza...nie wiem jak to rozwiaze:(:( NO i moja coreczka caluje Twoja:):):)
 
LILITH chodzilam do wtorku i narazie siedze w domu potem sa ferie to nic nie strace :) a potem wolne dziekanka :)zdazysz dasz rade malenla napewno poczeka az mama dojedzie do szpitala.Moj mezus tez sie stresuje czy zdazy dojechac wrazie co zanim zaczne rofzic:)

iza123
monika3

Bardzo wam dziekuje i bede za was trzymac kciuki. bo wy sie staracie ???
 
Malinko! Powodzenia! Wszystko będzie dobrze! Trzymamy kciuki! Tylko co Ty tu robisz o tak nieprzyzwoitej godzinie?? ;)
 
reklama
Do góry