reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NASZE PROBLEMY!!!

reklama
dziekuje wam jestescie kochane!!!
na 2 zdjeciu widac pupe i te 2 kreseczki wargi sromowe:):)
pozniej jest stopka i serduszko:):)

a ja sie juz niemoge doczekac jak bede ogladac zdjecia waszych malenstw!!!:)
 
Malinko a co u ciebie? jaks ie czujesz? ja juz zaczelam 22 tydzien i powiem ci ze znacznie mniejs ie martwie niz na poczatku!Mala sie wierci i to duzo pomaga nie mowiac juz nic o usg dzieki ktoremu naprawde sie uspokoilam!!!
Mnie juz troszke ciezko i nadal niedobrze ale ciesze sie kazdym dniem!! mam nadzieje ze mi szybciutko zleci!! aha mala jest ulozona jak narazie podluznie miednicowo:):):)
 
LILITH czuje sie jak balonik:) dzis zledwoscia ubralam choinke z mezem szybko sie mecze i nic mi sie niechce.Pozatym zaczelam mniej jesc i chcialabym juz urodzic :)
 
Każdy z nas ma na tyle dużą dłoń,
że może z niej uczynić Betlejem
Każdy z nas ma na tyle ciepłe serce,
że może przyjąć nowo narodzoną miłość...
do tego wystarczy tylko wiara, nadzieja
a miłość przyjdzie sama... Radosnych Świąt!



P.s przepraszam ze tak pozno ale bardzo szczeze
 
reklama
Do góry