reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze problemy zdrowotne, wizyty u lekarza

Mam zdrowotne pytanko
Czy bola was nogi i ręce???
Bo sama nie wiem czy to od wycieczek z małym na reku po mieszkaniu czy szukać pomocy u specjalisty??
A nie ukrywam ból jest dość nieprzyjemny, mam wrażenie bardzo zmęczonych nóg i takich bóli jak na grypę, ale to nie grypa.
Dziś kupiłam w aptece jakis specyfik na nogi taki dla karmiacych i ciężarnych bo nic innego mocniejszego nie chcieli dać.
Wczoraj na wieczór to musiałam łyknąc apap bo bym chyba nie usnęła.
 
reklama
Ja też nadal bezokresowa:-)

paula - :no:. Mnie boli nadgarstek od porodu, a właściwie niektóre stawy pobolewały mnie już pod koniec ciąży, ale to co innego. Ja idę z tym do ortopedy, ale czekam na wyznaczony termin.
 
Paula mnie bolą zwłaszcza rano w stawach, ja to przypisuję karmieniu piersią nie jem dużo nabiału nie piję mleka tyle co do kawy kupiłam sobie Falvit i jest lepiej:tak:
 
Chyba wybiorę się jutro do lekarza, zobaczymy co mi powie.
Moje ciało chyba odmawia posłuszeństwa, za bardzo je "molestuje":-)
 
Paula kochana mnie boli wszystkoooooooooooooo czuje sie odwapniona.. moze to i przez ciagle karmienie ,, mozze noszenie.. nie wiem..ale ma dosc.. teraz akurat lydki mi siadly.. dominuja nad reszta 'bolacego' i glowa haahahah :)
 
A wiec moje drogie fachowiec oznajmił: przemeczenie:-)
Nakazał wcinac więcej wapna i wit c na naczynka i magnez
Dużo odpoczywać najlepiej z nogami wyzej niż reszta ciała, też fachowiec odkrył Amerykę :-D , trudniej z realizacją
 
reklama
Do góry