reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze problemy zdrowotne, wizyty u lekarza

A ja mam chyba zapalenie pecherza... jasna cholera mnie wezmie chyba! :((((

:wściekła/y: Czuje sie zajebiscie ZLE .... :-(

Ostatni raz zapalenie mialam ponad rok temu, we wrzesniu <czyli bardzo dluga przerwa, i cud jak na mnie ze w ciazy nie miewalam!>
No i wlasnie wtedy sie dowiedzialam, ze jestem w ciazy! :)) Bo @ nie mialam, nie mialam, bo chora, bo pecherz, bo to bo tamto... a to zupelnie co innego bylo! Polcia!
Ha! A najlepsze jest to ze wlasnie powinnam lada dzien miec @ - no to zobaczymy ...... <boisie>
 
reklama
Czy to taki moment że wszystkie cykają się,że są w ciąży???Co jest laski? :-D

Maja zdrówka życzę, a może zdrowej dzidzi :-)
 
jolek od razu każda- ja się nie boję:-p a nie jestem bo wczoraj sikałam:-D

maja współczuje, nie cierpię zapalenie pęcherza, też na początku ciąży miałam
 
No faktycznie coś tu te strachy o ciążę się pojawiły nagle grupowo :-D W razie czego będziemy znów na kolejnym miesiącu razem ;-) Ja też się paskudnie czuję. Słabo mi i niedobrze, ale u mnie to stres raczej. Co zjem to wymiotować mi się chce. Masakra
 
He he jak grupowo to nowego wątku nie będzie trzeba zakładać tylko zmienimy sobie nazwę :-D

Jaipur :-D:-D:-D:rofl:
 
oj maju współczuję, mam nadzieję, że szybko ci przejdzie, ja <odpukać> nigdy nie miałam zapalenia pęcherza, ale pamiętam, jak moja siostra sie męczyła :-( ale z drugiej strony może ci sie dobrze kojarzyc, skoro ostatnim razem Polcia sie pojawiła , może będzie Polek ;)))))
ja tam się ciąży nie boję, sex z gumkami juz nie tak fajny, ale bez gumek nie mam nerwów :-D
 
Zapalenie pęcherza to koszmarrrrr

Ja mam kamienia w woreczku żółciowym co niezoperowane grozi zalaniem żółci albo rakiem:dry:
Objawia się to potwornym bólem brzucha,wzdęciami,biegunkami...:eek:

co do @ to narobiłam paniki nie raz a to dlatego że cykl mi się wydłużył z 28 na 32 dni:confused:
 
To prawda - zapalenie pecherza to koszmaR !!!
W miare lagodne mam juz dzis bo sie ratuje furagina..

Poziomki
- wspolczuje.. to dopiero utrapienie! Musisz to jak najszybciej to zoopoerowac!

Bra - nigdy nie mialas??!! ciesz sie kochana i oby nigdy Ci sie to nie przytrafilo.. bo jak juz raz sie ma to potem.. zawsze sie pojawi predzej czy pozniej ;/

...i dziewczynki chyba nie chce na razie zadnego Polka! ha ha!
Ale... @ nie ma.. i bol w prawym jajniku .. tak jak wtedy :shocked2:
 
reklama
Łokropieństo z tym pęcherzem. Ja ostatnio, odpukać, mam spokój, ale wcześniej miewałam tak regularnie co 3 miesiące i tylko furagina pomagała. Teraz to stały element mojej apteczki - musi być.
Kiedyś mnie nawet to cholerstwo na wakacjach w Egipcie złapało.
 
Do góry