reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze problemy zdrowotne, wizyty u lekarza

Maju współczuję serdecznie wiem co to znaczy, ja miewałam takie że krwią siusiałam:-( polecam jeszcze nalać do butelki gorącej wody i między nogi tylko trzeba uważać, żeby bronchildy nie poparzyć:tak:;-):-D

odnośnie @ czyżby...... ?

Franek nie śpi buczy przebudza się co chwilę teraz mąż z nim siedzi...

edit: myślałam, że piszę na maju:confused:
 
reklama
-U mnie tez furagina zawsze w apteczcce ..
-Agacio ja tez nieraz z krwia siusialam.. :(( ale teraz nie ma, moze wyhamuje to cholerstwo.. no czyzby czyzby jezu przestancie bo sie naprawde seschizuje! Ide sie kapac, Pa!
 
Ale widzę schizy tu odchodzą :-D Ja miałam mieć @ w okolicy 18 listopada i nie mam i nie panikuję :-p

Na pęcherz dobrze też robi pić dużo wody z cytryną. Zakwaszać i mega dużo pić, żeby wypłukiwać bakterie. Na mnie działa bo jak tylko zaczyna mi się kłopot z pęcherzem to zmuszam się żeby na raz wypić ze dwie szklanki wody i potem niemal co pół godziny po szklance. Jak ma się czym siusiać to dolegliwości mniej przykre. A panie, które często zapadają na tę przykrą dolegliwość powinny wyrobić sobie nawyk chodzenia siku po seksiku :-)
 
Poważnie po sexiku trzeba się wysiusiać chłop mój zawsze idzie ale mi się nie chce nigdy;-) Marzenka ja na Twoim miejscu już bym test robiła;-) powiem wam że tęsko mi do brzuszka:szok:
 
Marzena - dokladnie... ja juz mam wszystko obcykane w tym temacie, duzo pic, zakwaszac, zurawina itp itd a racja po sexiku to od razu siusiu i mycie :p
 
Maja, marzenka czyżbyście były pierwsze???
Ja ostatnio tez miałam zapalenia pęcherza właśnie na początku ciąży z Oliwierkiem i nie wiedziałam jeszcze wtedy, że jestem w ciąży i brałam Furagin a podobno w I trymestrze nie można. Coc jest na rzeczy z tym pęcherzem i ciążą!
 
Maja,marzenka czyżby czyżyk?:-D
Ja w ostatniej ciąży też miałam przeboje z pęcherzem. Brałam tabletki żurawinowe i piłam sok z żurawiny-pomagało,więc POLECAM!
A mnie dziś skóra pod dwoma palcami u stóp najnormaloniej sobie pekła. Ałaaaa :/
 
reklama
Persefona to albo masz niedobory witamin albo grzybek...

Dziewczyny ja testować nie muszę! U mnie to byłoby niemal niepokalane poczęcie!!! :-D:-D:-D
 
Do góry