reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze podwójne wózki

niestety moze sie okazac, ze nie pasuje....

chyba, ze zaryzykujesz a potem ewentualnie sprzedasz na allegro....
no ale ile czasu bedziesz tak strzelac.... to chyba nie zbyt dobre rozwiązanie....
a patrzalas w sklepach internetowych ?

moze ich by wypytac jaki model deski pasuje a potem ustrzelic taki na allegro :tak:
 
reklama
Kupując wózek phil&teds w Anglii nie zapominajcie drogie Panie, że przelew będzie Was dodatkowo kosztował 12 GBP , transport około 27 GBP i rzecz chyba najważniejsza - kupując w UK nie będziecie mieć gwarancji gdyby cokolwiek się stało.
Ceny np całego zestawu wózka sport (wózek, siedzenie, cocoon, folia) w Polsce u przedstawiciela są więc takie same :)

www.everbaby.pl
justyna@everbaby.pl
 
Ostatnia edycja:
Kupując wózek phil&teds w Anglii nie zapominajcie drogie Panie, że przelew będzie Was dodatkowo kosztował 12 GBP , transport około 27 GBP i rzecz chyba najważniejsza - kupując w UK nie będziecie mieć gwarancji gdyby cokolwiek się stało.
Ceny np całego zestawu wózka sport (wózek, siedzenie, cocoon, folia) w Polsce u przedstawiciela są więc takie same :)

www.everbaby.pl
justyna@everbaby.pl

Bardzo Cie prosze Justyno nie opowiadaj bzdur....Wozek kupilam w Anglii, zaplacilam karta kredytowa, wiec oplaty za przelew nie ma....No i chyba wiem ile zaplacilam.....Z caly komplet o ktorym piszesz - w przeliczeniu na zlotowki 1800 zl (razem z dostawa)......
Jakie sa ceny w ever baby wiem - nawet uwzgledniajac aktualne promocje zaplacilam taniej....Dla zainteresowanych chetnie podam kwote z Twojego sklepu - za w/w komplet aktualnie: 2061, przed wprowadzeniem promocji 2561....Wiec sorry.....:baffled:
A gwarancja funkcjonuje tak samo jak w Polsce...
Poza tym chcialam przypomniec ze reklamowanie sie na forach to lamanie ich regulaminu...
 
Ostatnia edycja:
no mi sie tez nie podoba taka bezczelna reklama
bo co innego poinformowac o sklepie a co innego pisac fałszywe sugestie jak ta powyżej

mysle, ze jeszcze jedno takie zachowanie i trzeba bedzie posprzatac forum :tak:

pozdrawiam


P.S (właścicielka Phila od ponad roku! zakupionego właśnie w UK)
 
Witam,
A ja mam swojego Jane od tygodnia i jestem zachwycona. jest lekki i bardzo zwrotny. Na razie co prawda jeżdzimy tylko z Kubusiem po domku ale i tak jest fajna zabawa. Nie mam jednak pomysłu jak w nim wozić noworodka. Siedzonko z tyłu jest tak wąskie, że typowe gondole nie pasują. Planowałam kupić na Allegro taką gondolkę z pianki za 45 zł ale zwyczajnie nie wejdzie. Mogę dokupić oczywiście gongolę - fotelik Matrix, ale nowy to koszt 850 zł a używany nie mniej niż 400 no i znaleźć w kolorze to pewnie też nie łatwo. Na szczęście jeszcze mam troszkę czasu. No i czekam na Wasze propozycje. Może znajdzie się ktoś kto zna patent na tanie rozwiązanie?
 
Cześc mamuśki:-D

jakby któras spodziewająca mamusia chciała fisher price dla dwójeczki to służę rada co do wózka no i chętnie odsprzedam,bo nam już z wielu powodów niepotrzebny.....
 
Izoldzia dostawkę do wózka kupisz bez problemu na Allegro, kosztuje 250 zł z przesyłką . Poszukaj tam gdzie wózki i foteliki, a potem wejdź w akcesoria. Dostawki są różne, wybież uniwersalą , która pasuje do każdego wózka, jest mocowana na dwuch uchwytach. Moja jest buggy board . Sprawdza się doskonale. Jeżdzimy nią już kilka miesięcy i szczerze mogę polecić.
 
Mam pytanko .. spacerowka moze byc dla malutkiego dziecka..
bo kiedys widzialam jak co nie ktorzy wkladaja nosidla lub foteliki te 0-13kg...
musze cos wykombinnowac by wozki miescily sie do samochodu...
 
reklama
Izoldzia- wczoraj zerknełam na allegro tak z ciekawości, nie było większego wyboru, ale możesz jeszcze wpisać w wyszukiwarkę ,, dostawka do wózka,, powinno pokazać Ci sie kilka sklepów internetowych, ceny są mniej więcej takie same. Myślę że będziesz zadowolona. jedyna wada to taka , że nie można się na niej przespać:-):-)
Domańska86- myślę, że teraz na lato to może Ci się sprawdzić, ale spacerówka mósi całkiem na płasko się rozkładać.
 
Do góry