reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze podwójne wózki

reklama
AREWENA - ja niestety nie doradze, bo pierwszy raz widze na oczy ten model ;-).....Choc widze ze ma ciekawe rozwiazania....ale chyba balabym sie mojego Kube wozic tam z tylu - on jest zbyt ruchliwy...No i jak dla mnie zdecydowanie za duzy po zlozeniu - no ale w koncu kazdy ma inne wymagania odnosnie wozka - moze dla Was bedzie w sam raz :tak:
My odkad zdecydowalismy sie na drugiego maluszka istnial dla mnie tylko jeden wozek, czyli Phil&Teds.
Od niedawna jestesmy juz posiadaczami - narazie uzytkujemy wersje pojedyncza i jestesmy zachwyceni :-):tak:
 
Ostatnia edycja:
Mam już mentlik w głowie. Byłam zdecydowana kupić Jane powertwin, a tu tyle pozytywnych opini na temat Phil and Teds, który też mi się podoba. Wasze posty czytam już czwarty raz od deski do deski i nadal nie wiem, który wybrać. Najchętniej zrobiłabym ankietę wśród forumowiczek. Phila i tedsa można całkiem niedrogo kupić na eBayu. Znalazłam taką ofertę
Phil and Teds Red E3 Double Jogger Stroller w/2nd seat (aukcja 290238946664) - Ogłoszenia i aukcje eBay.pl
Jane też bywają w cenie np 400 euro, więc dużo taniej niż w Polsce. Proszę pomóżcie. Który mam wybrać?
 
Ostatnia edycja:
Nie wiem już co mam wybrać. Na razie siostra kupiła nam spacerówkę Graco więc mamy dwa wózki. Ale gdy sama muszę wyskoczyć małą wrzucam do chusty a mały do wózka, jednak gdybym miała wyskoczyć gdzieś dalej ...
 
u mnie stoi juz Phil&Teds i czeka :) jestem mega zadowolona z tego zakupu..
wiem, ze sie sprawdzi..w moim miescie co druga mama z dwojka dzieci nim jezdzi...
pozdrawiam..
 
Jesli ktos ma zamiar kupic Phil&Teds'a - polecam sklep w UK http://www.peppermint.co.uk/#1X0
Mozna zamowic przez internet i przysla kurierem - ja dostalam w ciagu 4 dni od zamowienia......
Zrobilam obszerne rozeznanie - i tutaj wyszlo najtaniej za komplet wozek z dodatkowym siedziskiem, folia przeciwdeszczowa i kokon.
Jak ja kupowalam nawet na ebayu bylo drozej - sumujac wszystkie te elementy....:tak::-)
 
Wreszcie kupiłam wózek. Zdecydowałam się jednak na Jane Powertwin. Mam nadzieję, że nie będę żałować. Phil and Teds nadal mi się bardzo podoba, ale wersja dla noworodka mnie nie przekonuje. Mam wrażenie, że w tym wózku trudno jest się dokopać do maluszka. Jane kupiłam na eBayu. Nowy za 1450 zł wraz z kosztami przesyłki. Na Allegro używane schodzą po 1200 więc chyba nie zaszalałam z ceną. Wprawdzie do porodu jeszcze trzy miesiące, ale myśl o wózku nie dawała mi ostatnio spać. Wczoraj go kupiłam i się wreszcie wyspałam. Jak dojdzie opiszę wrażenia.
Pozdrawiam,
 
Witam ja niedługo będę podwójną mamą synus ma 14 miesięcy a dzidzia będzie z nami za miesiąc.tak podczytuje Was i próbuję coisk wybrac ale niesety ten wózek który tak chwalicie i mnie sie podoba jest poza zasięgiem czytałam ze kilka z was kupiło dostawki do wózka .Będę wdzięczna za namiar gdzie to można dostac i czy do każdego modelu wózka pasują
 
reklama
Sklepy w moim mieście odpadają bo patrza ma mnie jak na kosmite o czym ja mówie jedna pani wpierała mi że nie ma czegos takiego.

Jak ju zpisałam znalazłam jedną ale nie pasuje do modelu mojego wózka stąd boje sie ryzykowąc i kupować na allegro a jak nie będzie pasowąc????????/
 
Do góry