reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze podwójne wózki

Witam. Ja zastanawiałam się nad podwójnym wózkiem implast spinder. ma fajne rozwiązanie bo można zamontować obok siebie gondolę i spacerówkę. Wtedyka wygodnie jest i maluchowi i starszemu. Ostatecznie wybrałam inne rozwiązanie. U mnie różnica wieku jest 1,9 więc kupiłam dostawkę do wózka i Antoś jeździ na niej. bardzo mu się to podoba. Polecam szczególnie tym którzy nie wychodzą na długie spacerki, chociarz my z powodzeniem radzimy sobie nawet na kilkugodzinnym spacerze. Jedyna wada to to , że o spaniu nie ma mowy i spacerek trzeba olanować po drzemce.
 
reklama
Witam
jestem nowa, ale już od jakiegoś czasu śledzę informacje na temat wózka Phill and Teds. Oboje z męż zdecydowalismy sie na jego kupno choć byliśmy wrogami trójkołowców ze wzgledu na ich małą stabilność. Teraz z czystym sumieniem mogę stwierdzić że była to najlepsza nasza decyzja. Wózek jest lekki i łatwo się prowadzi nawet z dówjką dzieci (Ania 2 latka/12kg, Kuba 2 mieś./6kg), Na rewelacyjnie ustawiony środek ciężkości przez co dziecko wychodząc nie przewraca isę razem z nim.POLECAM:-)
 
Mi tez bardzo podoba sie wózek Phill and Teds i powiem szczerze z mocno zastanawiam się nad jego kupnem. Tylko jakoś nie przekonuje mnie wersja dla noworodka, wydaje mi sie że to maleństwo leży tam jak w trumnie, całkowicie zasłonięte przez to starsze. Ja będę rodzic w grudniu kiedy na dworze raczej będzie juz paskudnie moja córcia będzie miała wtedy 1,8 miesięcy nie chciałabym jej uwięzić w domu aż przyjdzie wiosna a z kolei z takim maluchem tez nie wiem kiedy wyjdę na pierwszy spacer, wszystko zależy od pogody. Czy używałyście tego wózka wożąc w nim noworodka w zimie? Jakie macie doświadczenia ?
 
Witam. Ja Też Zastanawiałam Się Nad Tym Wózkiem. Rodziłam W Grudniu, A Mój Starszy Synek Miał Wtedy 1,9 Miesięcy, Czyli Bardzo Podobnie. Obawiałam Się Jednak , że Maluszkowi Będzie W Nim Zimno. Ostatecznie Zdecydowałam Się Na Dostawkę Do Wózka I Jestem Zadowolona. Dodam że Antoś Chętnie Na Niej Jeździ, Więc Nawet Długie Spacery Nam Się Udają.
 
Ja rodziłam w marcu kiedy nie było jeszcze rewelacyjnie ciepło. Powiem szczerze synek jeździł z tyłu w coconie phil and ted's i może wyglądał jak w trumnie ale ja byłam zadowolona, bo nie był narażony na wiatr i słońce (zasłaniał go fotelik z przodu).
 
Witam :-)
widze ze Phil&Teds na tapecie ;-)
Ja mam termin na listopad, Kuba bedzie mial wtedy 1 rok i 7 m-cy..........i w zasadzie jestem zdecydowana na ten wozek. Nie trafilam jeszcze na drugi tak funkcjonalny i przede wszystki maly.
Tylko jeszcze mam maly dylemat gdzie kupic............w Polsce jest dostepny, ale poki co kupienie za granica o wiele bardziej sie oplaca i obstawiam ta druga opcje :-p
Mysle tak jak STEWKA - zima to ze dziecko jest osloniete od wiatru to plus :tak:A do wiosny/lata - mlodsze dziecko nie bedzie juz musialo jezdzic w "trumnie" :-D
 
reklama
Ja mam Graco Stadium Duo i jestem bardzo zadowolona młodsza córeczka jeździ w nim od urodzenia a starszemu synkowi też sie podoba.
 
Do góry