reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze podwójne wózki

To bardzo milo ze w Everbaby poszli po rozum do glowy i obnizyli ceny.....:tak: To sie chwali :-p
Na poczatku ich dzialalnosci bylo drozej niz w UK...zreszta jak ja kupowalam Phila polski sklep jeszcze nie dzialal...
 
reklama
Ostatnio jak oglądałam stronkę evera.... to oczy mi w słup stanęły na widok cen..............masakra była Ja swojego kupiłam w UK i był jakies 200 zł tańszy od zestawu w promocji ja mam wersję sport.........
MYslę sobie ze gdyby płacili mi za reklamę to mialabym niezłą sumkę w portfelu hehheeh:-)

Mała rzecz a jak cieszy.......................
 
Dzięki izoldzia :) też tak pomyślałam i rozglądałam się na ebay'u ale po ostatnich złych doświadczeniach z niesłownością sprzedającego, boję się wpłacić komuś taką kwotę. Ostatni zakup przepadł i nie odzyskałam kasy :( widziałam sporo ofert na wyspach ale nie będąc na miejscu niesposób kupić z ręki do ręki. Inaczej ebay'owi już nie zaufam.
 
gumima faktycznie to przykre co cie spotkało ja tez szukałam na ebay uk z kumpela ktora tam mieszka ale jak porównałysmy ceny uzywanych i nowych to niewielka była róznica a nie polecała mi kupowac uzywanego.
Tak wiec skusiłam się na nowego kupionego w UK w czie doberj passy funta:)teraz tylko kolor inny bym wybrała:0

powodzenia w poszukiwaniach:)
 
Faktycznie to było przykre. Wygląda na to, że zbyt ufna jestem ;)
Cieszę się jednak, że nie było moim złudzeniem, że kiedyś było warto rozglądać się w UK za P&T :) i cieszę się, że Tobie się udało :)

dzięki za życzenia i pozdrawiam! :)
 
fajnie że jest taki temat:-)
Dziewczyny, jak myślicie, dam radę manewrować podwójnym wózkiem, gdzie z tyłu będzie leżał mały bobas, a z przodu 16-17 kilogramowe dziecko? dodam, że chodniki u nas koszmarne, same dziury, wyboje i krawężniki
 
reklama
Do góry