reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze podwójne wózki

Wiesz kiedys oglądałam na allegro i wyświetliła mi sie stronka ze sklepem w niemczech i tam maja rózne typy i modele oglądałam wczoraj więc jak cos to tam zakupię
 
reklama
Ja mam wózek ABC Design Tandem Plus. Jestem bardzo z niego zadowolona, ma duże fajne koła i bardzo lekko się prowadzi. Tylne siedzenie rozkłada się na płasko a przednie jest duże i wygodne. Całość waży 18 kg i zgrabnie się składa. jedyny mankament to niezbyt duży kosz pod wózkiem, ciężko cokolwiek tam włożyć jak tylne siedzonko jest rozłożone. To jedyny minus.
 
Cześć Mamusie jestem mamą majowej panienki i teraz w grudniu ma się urodzić nasz synuś i ciągle nie mogę się zdecydować czy kupić wózek phil@teds czy jane, poczytałam Was troszkę ale nie jestem dalej przekonana który wózek i gdzie bardziej się opłaca kupić w UK czy w PL mieszkam w Uk ale teraz jedziemy na urlop do Polski wiec mogłabym kupić go w PL tylko sama nie wiem gdzie pomocy, może macie już sprawdzone sklepy czy strony netu z tańszymi ofertami z góry dziękuję za pomoc

obecnie jesteśmy posiadaczami graco sterling ale nie polecam dla jednego dziecka gdyż mam przykre doświadczenia dwa dni po gwarancji odpadło koło lewe teraz 3 miesiące później prawe i obecnie jestem bez wózka bo czekam na koło aż dowiozą do sklepu
 
ŻANIA - w Polsce nie kupisz phil&teds w żadnym sklepie - od niedawna jest dostepny, ale tylko w jednym sklepie internetowym.
W UK masz wiec wiekszy wybor i przy okazji mozesz zobaczyc na zywo :tak:
 
Musze przyznac ze moje graco sprawdzilo sie doskonale przez ostatni rok. Jedyna wada to moim zdaniem waga. Zdecydowanie za ciezki.

Julia za 10 dni konczy roczek, Patryk ma 2,5 roku i od jakis 2 miesiecy niechetnie juz jezdzi wozkiem podwojnym, prawie wiec go nie uzywam. Jutro kupuje takie cudo z paltforma do stania dla starszego dziecko, dodatkwo ma laweczke na ktorej starszak moze sobie przysiac jak go nozki zabola Joovy Caboose Ultralight Stand-On Tandem Stroller - Red - JOOVY - Babies "R" Us
Joovy Caboose (tutaj troche starszy model)

Ciesze sie bardzo ze nie kupilam jakiegos bardzo drogiego podwojnego wozka bo uzywalam go niecaly rok.
 
ZANIU ja od ponad tygodnie jestem posiadaczka phila i ja kupiłam go własnie w UK i nawet doliczając koszty przesyłki zapłaciłam za niego mniej niz w Polsce a jestem bardzo z niego zadowolona :))))
 
reklama
Dziewczyny! Ja kupiłam w everbaby.pl classica phil&teds podwójnego z folią za 1187 zł. Z kononem mieli za 1357 zł. A w Anglii są za 1670 zł. Teraz już nie mają promocji w everbaby a komplet nadal jest 100 zł taniej. Wózek super. Mogę wreszcie pójsć na spacer i się nie stresować.
Muszę sobie jeszcze jakieś torby dokupić i mogę być zadowoloną mamą!
Pozdrawiam, Karolina.
 
Do góry