reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze podwójne wózki

Milena a co sadzisz o I candy peach?
Ja jestem mega zadowolona, zwlaszcza z wersji z fotelikami.
Spacerowki tez super wykonane.Teraz Wystawilam go do sprzedania bo potrzebuje joggera i musze go sprzedac.Ale wogole jest super.

ja bardzo chcialam icandy peach ale nawet uzywany z fotelikami wychodzil ponad £400, a teraz zamowilsmy BRITAX nowiutki przeceniony z £560 na £399...
 
reklama
ja tez mam najzwyklejszy - stara,ciezka kolumbryna...
a ze moje brzdace skonczyly wczoraj 9 miesiecy stwierdzilam ze czas na zmiane wozka na spacerowke
no i mam problema bo nie zalezy mi na markowym i drogim wozku ale w miare tanim i funkcjonalnym
zeby po zlozeniu nie zajmowal duzo miejsca i zeby dzieciaki siedzialy obok siebie .
Zamiescilam juz tu na forum ogloszenie ze takowy chetnie odkupie ...ale cisza
moze wsrod Was jest taka Mama ktora juz nie potrzebuje wozka ( choc watpie , przecie tu sa same male bable :-D )
sprawdzam codziennie na allegro ... i nic , a tu by sie czlowiek gdzies ruszyl dalej ...
 
no i ja mam ten sam dylemat co sądzicie o tym??
graco STADIUM DUO dla blizniaków /rok po roku (1650123805) - Aukcje internetowe Allegro
czy lepiej dołozyć i kupić nowy??
Wózek GRACO Stadium Duo + osłonki GRATIS od ręki (1638633667) - Aukcje internetowe Allegro ??
dodam że mam teren trawiasto pisakowy głównie... idzie zwariowac z tymi wózkami...POMOCY!!!:)
Kochana mialam jeden Graco i moja szwagierka tez i osobiscie nie polecam. sa zrobione z plastiku i po pary tyg zaczynaja trzeszczec :wściekła/y: no ale moze niech sie wypowie jakas mama co ma powojny Graco...
 
milusia...osobiscie tez nie posiadam Graco ale kolezanka miala wlasnie ten podwojny i strasznie narzekala- kupa plastiku, ciezko sie prowadzi...Rama cala az sie wyginala jak prowadzila swoje 12 miesieczne wtedy dziewczynki. Sprzedala go i w tej chwili jezdzi Maclarenem.
No i na pewno to nie wozek na tereny piasczyste- to typowy wozek mniejski na chodniki.
Ja go tylko ogladalam w sklepie ale nam i tak nie rpzypadl do gustu...

evika...no ja mialam spacerowke Arie Twin ale niestety wlasnie ja sprzedalam jedenj z naszych forumowych mam..:tak:

Milena....fajny ten Britax..:tak:
 
czesc dziewczyny, jestem tu nowa mama, mam 2letniego synka oraz spodziewam sie blizniaczek (termin na listopad)
mam takie pytanie czy ktoras z mam miala moze wozek Easy Walker Duo albo ABC Zoom?? wstepnie wybralam te 2 wozki i wlasnie chcialabym poznac opinie kogos kto te wozki uzytkowal :)
pozdrawiam
 
Witam nową mamusie, ja miałam abc zoom, polecam prowadzi się dobrze, gondolki ładnie zabudowane, wszędzie wjedziesz bo wąski jak pojedynczy. Na jakieś wypady za miasto można zamontować foteliki do stelaża. Z mojego doświadczenia wiem, że spacerówkami za długo nie pojeździsz bo jak dziewczyny urosną to wózek jest bardzo ciężki w prowadzeniu i podjechaniu pod krawężnik. Pewnie podobnie jak inne mamy po roku wybierzesz wtedy lekką parasolkę. Ja kupiłam Easy duo Comfort ale średnio jestem zadowolona. Chyba z takich wózków lepszy maclaren. Już mieliśmy tu temat wózków i wychodzi, że tyle ile mam tyle opinii. Mam nadzieje, że pomogłam choć troche
 
troche tak :) ale jak zwykle dalej nic nie wiem ;) easywalker ma duuuze kola i przednie skretne wiec to powinno byc ok, parasolke jedna bede miala bo po synku mam inglesina tripa do ktorego dokupie lacznik i 2 wozek taki i robi sie wtedy blizniaczy :)
 
reklama
zoom ma tez duże koła ale tylnie i przednie mniejsze i skrętne, nie wiem nawet jak wygląda easywalker. Nie kojarze czy któraś dziewczyna u nas miała taki wózek. Zooma miało kilka dziewczyn i z tego co wiem były zadowolone, ale pewnie same się wypowiedzą.
 
Do góry