reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze podwójne wózki

reklama
Jolu a co kupiłaś sobie tą spacerówkę easy go duo. Ja też o niem myślałam ale boję się że trochę za słaby. Małgosia pisała że u niej już coś nie tak.
Aria jest chyba mocniejsza. Podoba mi się że są tam te tacki no i jedna rączka. A za ile chciałabyś sprzedać?
 
Jolu a co kupiłaś sobie tą spacerówkę easy go duo. Ja też o niem myślałam ale boję się że trochę za słaby. Małgosia pisała że u niej już coś nie tak.
Aria jest chyba mocniejsza. Podoba mi się że są tam te tacki no i jedna rączka. A za ile chciałabyś sprzedać?

Bo ten easy go to taki wózek od okazji do okazji - ja miałam go wrzucony w bagażnik samochodu i jak był potrzebny to świetnie się sprawdzał do sklepu, na krotki spacer itp Teraz służy jako wózek "awaryjny":tak:
 
Małgosik, Jola a wy z Arii byłyście zadowolone?
A czy ktoś ma może Arie i chce moze sprzedać?

Ja byłam i jestem zadowolona - teraz jak mamy joggera bedziemy go uzywac pewnie glownie na zakupy i jakies wyjazdy,zeby byl caly czas w aucie ale jezdzilam nim codziennie od marca i po za wiadomą sprawą jaka są nasze chodniki,jakies wieksze dziury czy kostka to naprawde nie mam zastrzezen,a moje dziewczyny go uwielbiaja,takze jezeli masz okazje kupic to szczerze polecam!!

Jolu wozek super,w koncu skladam sama bez problemu wozek:-)
tacki nie wydaja sie byc niezbędne,pałąk im wystarcza,ciagle trzymaja na nim lapki,szelki zapinam im podobnie jak w arii wiec nie są uwiązane takze jest ok.
na plazy trenuja wsiadanie i wysiadanie z niego w nieskonczonosc:)
jest super!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Gosiu no to sie ciesze ze wszystko w porzadku..:tak:
Mam nadzieje ze bedzie Wam sluzyl juz do konca ..;-)

A jesli chodzi o ten szary plasticzek od Ari to masz racje bez tego tez sie go sklada...:tak:
Ale napisze moze do prducenta albo do sklepu bobo wozki i zapytam o dokupienie tej czesci...moze wtedy bym sprzedala ten swoj bo tak to stoi i sie marnuje..:tak:
 
Jolu jezeli chodzi o czesci do arii to my sie naszukalismy...i tylko tu wogole sie ktokolwiek zainteresowal i w koncu zamowili z Wloch i przyslali nam stelaz do budki:
Akord
pisalam juz wszedzie lacznie z MAMAS&PASAS w UK i wszedzie " nie bylo takiej mozliwosci". a tu naprawde zyczliwi ludzie,takze napisz lub zadzwon i zrob im zdjecie czesci ktora potrzebujesz.
 
reklama
Gosiu..dzieki juz do nich dzwonilam i nie ma problemu :-) Pan tylko powiedzial ze musi sprawdzic czy ma je od reki czy bedzie musial zamowic. Powiedzial ze to jedna z czesci ktora sie bardzo czesto gubi.
Dzis go przynioslam i poza obtarciem od spodu w koszu tego materialu ( normalnie tego nie widzialm bo od srodka jest taka sztywna wkladka )jest naprawde w super stanie.:tak:


Zoska...tu cyknelam kilka fotek...
 

Załączniki

  • DSC04860.jpg
    DSC04860.jpg
    18 KB · Wyświetleń: 58
  • DSC04857.jpg
    DSC04857.jpg
    27,7 KB · Wyświetleń: 67
  • DSC04851.jpg
    DSC04851.jpg
    34,3 KB · Wyświetleń: 79
  • DSC04856.jpg
    DSC04856.jpg
    32,1 KB · Wyświetleń: 75
  • DSC04862.jpg
    DSC04862.jpg
    31,3 KB · Wyświetleń: 60
  • DSC04859.jpg
    DSC04859.jpg
    27,6 KB · Wyświetleń: 69
  • DSC04861.jpg
    DSC04861.jpg
    19 KB · Wyświetleń: 76
  • DSC04854.jpg
    DSC04854.jpg
    15,9 KB · Wyświetleń: 63
  • DSC04863.jpg
    DSC04863.jpg
    31,9 KB · Wyświetleń: 67
  • DSC04852.jpg
    DSC04852.jpg
    29,9 KB · Wyświetleń: 72
Ostatnia edycja:
Do góry