reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze piękne rosnące BRZUSZKI

Asia nooo taki pepek napompowany nalewalam sie z kolezanki co ona tam ma ze jest w ciazy a tu takie cos naciskac nie wolno bo boli mnie... przy 1 ciazy tego nie mialam :)
 
reklama
:-:)-(32 tydzien i po powrocie od rodzicow waze 81 kilo matko! poplakalam sie az .....jestem juz 19 kilo na przodzie....jeju moze jak sie oproznie to bede lzejsza bo sie tam nazarlam jak swinia a teraz placze bez sensu! nawet nie sadzilam ze z powodu wagi tak sie rozczule....:-(
 
lady to po Tobie w ogóle tego nie widać ze przytyłaś tyle ja to mam 19+ dziś ważyłąm się to 84kg , ale ja to wyglądam jak wieloryb hihi i co ważne zeby maleństwo było zdrowe a ja bedę się sobą martwić później tylko ze juz mi kręgosłup szfankuje przez tą wagę :-(i ciągle boli mnie lewe biodro niby mam wytrzymac z tym i co mam inne wyjście :confused:
 
no to ja juz prawdziwy wieloryb jestem, bo ja mam do przodu 21kg tyje po 1kg tyg:no::no::no::no: ja to sie martwie zebym setki nie przekroczyla bo juz mam 94:wściekła/y::no::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry: normalnie załamka......................buuuuuu
 
Ja do 32 tygodnia byłam 5 kg na plusie a teraz 34 i 8 kg na plusie....ale łudzę się że mi nogi puchną stąd te 3 kg w dwa tygodnie bo jem dalej jak jadłam ale pozostało mi do końca jakieś 6 tygodni więc mogę nadrobić więcej a do końca siódmego tak pięknie było i ryp w ósmym 3 kilo więcej ale spoko zobaczymy co będzie dalej zresztą nie ma co się martwić zrzucimy po ciąży....:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry