reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze piękne rosnące BRZUSZKI

reklama
Adus miałam na mysli ze po porodzie brzuszek nie bedzie taki plaski ani sztywny ani napiety tylko taka galareta falda za falda miekki strasznie takie flaki hahaha:-)
no ale z czasem to mija hahah :)
 
Iza śliczny brzucholek :-):-):-) A jaka krecha widoczna :-) u mnei taka jaśniejsza, ale to chyba u każdej inaczej, moja mama wogóle nie miała :-)
 
Kurde, laska, ja Cię podziwiam - biegasz, sprzątasz, gotujesz, a jeszcze masz czas ładnie ułożyć włoski i się umalować. Ty chyba jesteś żona idealna :))
A na buzi jestem większa niż normalnie, ale to chyba nie opuchlizna tylko tkanka tłuszczowa hehe.
 
Lady - bojowa minka, i śmiesznie wygląda Twój pępek - ciekawe od czego to zależy - mój jest schowany,

Lady nie gadaj dobrze wyglądasz, nie masz ani 2 ani 3 brody :) tak oprócz brzusia to nie odłożył Ci się tuszczyk
 
reklama
BojoWA>???? bo Ja bojowo do zycia dzisiaj nastawiona hahahhaha



IZA u mnie makijaz to norma ... no wiesz zawsze ktos moze do mnie wpasc musze byc przygotowana wrazie czego hahahaha<<<ostatnio nikt do mnie nie oprzylazi hihi>>>> no ale czujna musze byc haha a noz jakis sasiad by mnie wylukal jak smieci wynosze hahaha

no za 20 lat zamiast na ryczaco 30 bede wygladac na ryczaco 50 tke hahahah:-D

Wogole zawsze mialam cos takiego ze moje kolezanki np mowia ze jak laza po domu to w ciuszkach jakis luznych takich do sprzatania a ja tak nie potrafie... nawet w dresie jak cZasem sie ubiore teraz bo to wygoda w ostanich dniach to sie glupowato czuje :) no chyba ze ide biegac ale kiedy to bylo hahah:-D
 
Do góry