reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze piękne rosnące BRZUSZKI

MI przybiera a ja dalej 5 kilogramów na plusie:happy2:

Strasznie sie cieszę, bo z Lilem przytyłam 19 kg a z Domisiem prawie 30:baffled:
A teraz nareszcie jest dobrze.:-)

No i jak Kasia pisała inna waga startowa dlatego teraz tak szaleję ze szczęścia.
Z lilem zaczynałam od 51 z D juz od 58 a z Mi od 65:-p
 
reklama
Maju nie przejmuj się nie jesteś sama z tymi dużymi kilogramami:baffled: ja również mam 19 kg na plusie w 33 tyg i 4 dni więc 20przekroczę napewno a zaczynałam od 66 więc mam nadzieję ze nie dobiję do 90 :-D bo niewiem jak to zrzuce

podziwiam wszystkich co przytyli mniej niż10 kg jak to jest możliwe ja wcale sie nie opycham nie jem w ogóle słodyczy a mam 19 na + trzeba bedzie coś z tym zrobić
 
Lady możliwe bo ostatio zaczęły mi troszkę nogi puchnąć czego wczesniej nie było widać , a i rozstępy mi się pojawiły na biodrach i na lewym udzie od tyłu , na szczęscie na brzuszku nie ma ich
 
Niech no skoczę po swoją kartę ciąży... Muszę mieć ściągę, bo jeśli chodzi o kilogramy cierpię na ogromną amnezję :p

Jak mnie pierwszy raz zważono na przełomie sierpnia i września (a zaciążyłam w czerwcu) to miałam 58 kg - jednak latem obżerałam sie strasznie by zniwelować nieco te nudności, prawie co godzinę musiałam jeść, więc pewnie waga wyjściowa była nieco mniejsza. No a teraz na Walentynki ważyłam 70 (niecałe hehe). No a dzidzia podczas ostatniego ważenia miała 2212 gram... czyli na razie maleństwo :) No a termin nadal zbliżony do pierwotnego primaaprilisowego - czyli 29 marca. No zobaczymy jak to będzie, aż jestem ciekawa :)
 
Tu mnie chyba jeszcze nie było :) Zatem nadrabiam i wrzucam mój mały bębenek z dnia 27.02.2008:
 

Załączniki

  • brzusio.jpg
    brzusio.jpg
    79,8 KB · Wyświetleń: 68
Iza ale juz duzyyyyyyyy :) Ciekawe czy mój tez taki jak ktos mnie z boku widzi hihihihi sliczny :))))))))) normalnie taki chyba jakbys byla w ciazy hihihihi :)i to zaawansowanej :) haha :):-):-):-)
 
Izunia duuuuuuuużżżzzzzy brzusio....ale ślicznusi wiecie co ja to sie przyzwyczaiłam do mego bebna z przodu......:-)
 
Ja też już nie pamiętam, jak wyglądałam bez brzusia. I chyba mała serio ma mniej miejsca bo się jakaś taka mało ruchliwa od wczoraj zrobiła... Mam nadzieję, że to tylko to...
 
reklama
Iza śliczniusi ten Twój brzusio , a maleńka ma prawo miec mniej miejsca ale dla pewności licz sobie ruchy żebyś czegoś później nie przeoczyła
 
Do góry