reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze piękne rosnące BRZUSZKI

reklama
u mnie 36 tydzień i 15 na plusie. Ale podobno Jeremi będzie wielki więc może nie będzie aż tak źle żeby zrzucić wagę:):-)Najwięcej poszło mi w brzuch bo reszta lekko tylko się zaokrągliła. A ja jak idę to widać tylko brzuch a potem dopiero mnie:-D
 
Lucky - akurat jak oglądałam sobie Twoje brzusio to mój men przechodził i zerknął i mówi "ale Ty się nudzisz w domu widzę". Ja wielkie oczy i się pytam, ale o co biega? Na to on, że nudzę się skoro robię sobie zdjęcie brzucha i do netu wrzucam. No to ja jeszcze większe oczy i zaczęłam na niego jechać, że mnie po brzuchu nie poznaje, że taki malusi brzusio to ja miałam, ale na pewno jakieś 2-3 miesiące temu ;) Ech Ci faceci... Chlapną, nie pomyślą... ;))
 
No dobra laski, czas podsumowanie zrobić...
Niestety nie wygląda to u mnie zbyt ciekawie :sorry2:
40 tydzień i 17 kg na plusie :sorry2: Z czego Ali około 4 waży, no i spuchłam straaaaaaaaaaaaaaaaaszebnie... Ale nie ma co... Po porodzie biorę się ostro za siebie... Dietka mamusi karmiącej, spacerki... Mam nadzieję, że zrobią swoje :tak:

A jak u Was bilansik wygląda ??
 
reklama
U mnie 20 kg do przodu! Ważyłam 62 teraz 82. Doganiam mojego męża! I też się łudzę że to z powodu opuchlizny!:baffled::baffled::baffled:
 
Do góry