reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze piękne rosnące BRZUSZKI

MAJU zauważ że piszę zawsze ile w ciąży przytyłam a nie podaję nigdy wagi ile ważyłam przed ciążą bo normalnie wstyd.....ja muszę zrzucić więcej po porodzie niż te 8 kg o wiele więcej dlatego sie w ciąży pilnuje....choć to może nie pilnowanie po prostu od dużo rzeczy mnie odrzuciło a do końca 5 miesiąca wymiotowałam a teraz mi dzidzia ciśnie na żołądek i mimo że jestem głodna zjem tyci i się duszę hehehe
 
reklama
Co wy sie ta waga przejmujecie .. ciaza ma swoej prawa wiec wlaczcie na luzzzz .. schudniecie kwestia czasu....pozniej sie bedziemy razem wszytkie mobilizowac ....:-D:-D:-D:-D:-D
 
No i oczywiście jak podczas każdej wizyty u ginka musiałam się zważyć. Oczywiście nabrałyśmy z Patrycją znowu wagi:
14.02 było 69,600
a 11.03 - 71 kg (uprzedzam, że ważyłam się w adidasach hehe).
I tu nie ma wymówek, na pewno Pati z tego ma tylko kilkaset gram więcej, reszta to mój i tylko mój tłuszczyk :))
 
Iza to Ty chudzina jesteś! Ja jak wczoraj stanęłam na wadze to mi się płakać zachciało : 78kg!!!!!!!! czyli 16 do przodu. No i musiałam potem zagryźć smutki czekoladą.:baffled:
 
Iza to Ty chudzina jesteś! Ja jak wczoraj stanęłam na wadze to mi się płakać zachciało : 78kg!!!!!!!! czyli 16 do przodu. No i musiałam potem zagryźć smutki czekoladą.:baffled:


Ojejej, Kasiunia, proszę litości.... ze śmiechu omal klawiatury nie zasmarkałam jak przeczytałam o tej czekoladzie - ależ z Ciebie psotka :)))
 
:-)Na wadze dzisiaj 8 kg do przodu (tyle że przed ciążą dużó za dużo ważyłam) Nie jest źle, po wielkości brzucha myślałam że bedzie wiecej:zawstydzona/y:
 
ja ważę 67,5 czyli jakieś ze 12 na plusie :tak: od ostatniej wizyty 2,5 kg (przez te ciasta i słodkośći) więc niunia pewnie też rośnie :tak:
 
reklama
lASKI JA O DZIWO SCHUDŁAM DWA KILO NIE WIEM CZEMU BO ZREM JAK SMOK NORMALNIE NO ALE Z 18 NA +SPADŁAM NA 16 NA + KURDE TO NORMALNE BY SCHUDNAC NA TYM ETAPIE? TYM BARDZIEJ ZE GUZIK ROBIE... NIEMAL ZE CALY CZAS LEZE I CIAGLE COS JEM?? NIE ROZUMIEM NIC?:baffled:
 
Do góry