reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze maluszkowe rozterki

Buziaczek jeżeli chcesz żeby Malutka później wstawała to póżniej Ją kładz, sama przeciez chodzisz pużno spać. Moja Milenka zasypia o 22 wstaje o 8+ pobubki w nocy. jak chodziłaby spać o 20 to wstawała by o 6 jak Twoja Blanecza.

Dzieki Zanet , tez o tym myslalam ale nie ma szans by dotrwala do tak pozniej godziny:-( chyba ze jest w gosciach i z rak do rak laduje to tak ale w domu nie :no:
Moja Mala wstaje o 6 ma drzemke o 10 lub 11, nastepna o 13 lub 14 potrafi pospac czasem nawet do 16-17 wiec wtedy ladnie moge ja przytrzymac do 21 nawet, ale jak np nie spi po popoludnia (jak dzis pospala od 14tylko -40min) to nie chciala zasnac juz o 17 i nie dotrwala by do 21 bo by tak marudzila, wyla ze nie wiem:szok:, juz teraz jak ja kladlam to plakala strasznie.Nie ma sily wytrwac do 22:no: . nauczyla sie zasypiac o 20 lub 19.30:sorry2:
 
reklama
Igorek w tym tygodniu zaczął mówic mama, baba i nene. Jak mówie mu nie wolno i kiwam paluszkiem i mówię nono to on wyciąga rączkę i mówi nenene.
Robi tez ladnie papa i pokazuje ze jest duzy duzy wyciągając ręce do góry.
Cieszę się szczegolnie z mama bo jak dotąd wkólko tylko tata i tata a teraz i mamusia się troche pocieszy.

Gratuluje ,:-) rozumny jest , moja mala mowi mama:-D dzis nawet mowila do mnie juz swiadomie tak bo patrzyla i mowila mamamam:tak: mojej malej pierwsze slowka to babab:tak: a papap to tak cichutko mowi ale nie macha raczka i rzadko mowi, a jak mowie nie wolno wchodzic na parapet to nie slucha sie tylko jeszcze vardziej sie pcha tam i chce uciekac jak ide do niej :-), a jak zlapie ja za spodenki i nie puszczam to krzyczy i placze mala nerwuska:-D
 
Mój Grzesio dziś jadł marchewkowa z ryżem (po 4 miesiącu, bo taką zupkę kupił mój M) i zjadł 2/3! :-) W ostatnich dniach odmawiał jedzenia czegokolwiek co nie było moim mleczkiem.
Dziś też dałam mu bananka (pierwszy raz) i zjadł troche (w sumie może z 1/3).:-) Jestem z niego dumna.:tak: Może w końcu moje dziecko zacznie jeść jakieś owoce.:confused:
gratuluje,oby to bylo zapoczatkownie jedzonka:tak:
 
Pytałam sie doktroki ostatnio o żółtko i możemy dawać ale na razie nie mam swoich jajek,bo kurom od zimna kupry chyba pozamarzały;-):-D.A tych sklepowych wolę nie dawać,bo sztucznie pędzone:no:.
 
reklama
Hej!
Dziś Majkę ululał...nasz pies...usnęli razem na podłodze wśród poduch....jakie to słodkie, mam nadzieje ,że zdążę podładować aparat i uwiecznić to:)
hehe dla jasności: w dzień w nocy raczej nie wpuszczam rudka do jej łóżeczka...
 
Do góry