reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maluszkowe rozterki

reklama
Ja juz sama nie wiem jak to jet z tym glutenem. Tak to jest jak się człowiek naczyta to później głupieje.Moja siostra ma 7 letnią córkę i nigdy wczesniej nie słyszała o tym stopniowym wprowadzaniu glutenu.I jak sie nie mylę od 4mc karmiła córkę kaszą manną i to na krowim mleku co w dzisiejszych czasach jest nie do pomyślenia.Żadnych problemów z tym sposobem karmienia nie miała.A ja to się trzęsę nad jakąs kaszką czy dać czy nie aż można sfiksować
 
I moj Grzesio potrafi plakac i patrzec z wyrzutem na mnie i nie tylko w nocy. Szczypanie i lapanie noca i innych czesci twarzy tez jest mi znane.:tak:
Wczoraj Grzes wieczorem czesto sie budzi i myslalam, ze bedzie ciezka noc, ale jak zasnal w koncu ok.23 tak spal do 6.:shocked2::-) Moglby tak codziennie spac.:tak: Ostatecznie wsal kolo 8. A kiedys potrafil spac i do 10. No ale i tak nie jest zle -Maciek nieraz wstaje o 6.:baffled:
A co do unormowania, to wszystko zalezy od dziecka. Macius juz majac 6 miesiecy wyladowal w swoim pokoiku, bo budzil sie tylko raz (lub dwa razy) w nocy.
 
Ja julkowi daję co dziennie po biszkopciku tej firmy,one są bezjajeczne.Niestety nie mogłam znależć fotki tych ciastek a to są wafelki.Opakowanie w tych samych kolorach. ,
 
Oj marzy mi sie ta normalizacja.Chociaż....... córeczka mojej znajomej ma już14mc i jeśli chodzi o spanie to ma dokładnie jak większość z nas.Brrrr aż się boje, mam nadzieję że synek z tego wyrośnie a nie długo na noc spróbujemy dać kaszkę mannę może to pomoże dłużej spać.

Dziewczyny a próbowałyście dac maluchom jakiegos misia do spania. Igorek zasypia ze mną w łózku trzymając mnie za buzię, włosy.... ale jak tylko zamknie oczki to ja go przenoszę do łóżeczka, kładę na boczek a przy nim Tygryska którego ma od urodzenia i on wtedy go lapie i ladnie spi dalej. Jak się budzi wyspany to się z nim bawi przez jakis czas, naprawde go lubi i mysle ze dzięki niemu dosyc ladnie spi.
 
Dziewczyny a próbowałyście dac maluchom jakiegos misia do spania. Igorek zasypia ze mną w łózku trzymając mnie za buzię, włosy.... ale jak tylko zamknie oczki to ja go przenoszę do łóżeczka, kładę na boczek a przy nim Tygryska którego ma od urodzenia i on wtedy go lapie i ladnie spi dalej. Jak się budzi wyspany to się z nim bawi przez jakis czas, naprawde go lubi i mysle ze dzięki niemu dosyc ladnie spi.
emi a tej metody jeszcze nie próbowałam:confused2:A napewno z niej skorzystam:tak:
 
Pojechał wczoraj tatuś do Rosmanna po Calgon do pralki i kazałam kupić deserek Bobovity,ten co wcześniejTo zgadnijcie co kupił... i patrzył żeby nie wziąść z indykiem.I do tego jeszcze sok Bobofrut po 12-tym m-cu.:no:Wytumaczył się tym,że już zamykali sklep.:tak:
 
Dziewczyny a próbowałyście dac maluchom jakiegos misia do spania. Igorek zasypia ze mną w łózku trzymając mnie za buzię, włosy.... ale jak tylko zamknie oczki to ja go przenoszę do łóżeczka, kładę na boczek a przy nim Tygryska którego ma od urodzenia i on wtedy go lapie i ladnie spi dalej. Jak się budzi wyspany to się z nim bawi przez jakis czas, naprawde go lubi i mysle ze dzięki niemu dosyc ladnie spi.
My próbowaliśmy czasami pomagaja mu zasnąć podusie ale to nie zawsze ,musi czuć mnie.
Ostatnio myślałam nawet nad maskotką z dźwiękiem bijącego serduszka ale nie wiem czy to zda swój egzamin być może Julek jest juz na to za duży.Owieczka z bijącym sercem Sterntaler + GRATIS !! (289591063) - Aukcje internetowe Allegro
A wydać tyle pieniędzy i ma to leżeć to trochę bez sensu.Sama już nie wiem
 
reklama
julkowa,masz rację,że szkoda tyle kasy:tak:.Lepiej kupić płytę z biciem serca czy szumem morza.Mój Julasek zasypia z lewym kciukiem w pysi i pieluchą na prawym policzku.I się nauczył,że bez pieluchy nie zaśnie,choćby nie wiem jak był zmęczony:tak:.
 
Do góry