reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maluszkowe rozterki

reklama
My jak narzaie nowosci nie wprowadzamy bazuje na tym co juz podawalam.Laurze zasmakowaly chrupki kukurydziane wiec dziennie wcina po 2 szt.
Soczkow i innych cudow nie chce, pije tylko mleczko.Co sie jej stalo:szok: wczesniej pila:szok:Na razie tylko butelka
 
Laura w wannie to plywa na brzuchu leje jej mnostwo wody a ona zalewa lazienke:-D Cora bardziej lubi siedziec ale lezenie na brzuchu sie jej nie znudzilo:-) i krecenie wokol wlasnej osi odpychajac sie nozka tez nie:-)Nadal bawi sie stopami
 
Wczoraj zgodnie z zaleceniem lekarza Kacper dostał marchewkę+ziemniak+kawałek mięska z indyka. No i od wczoraj nic mu się nie dzieje,ale jeszcze zobaczymy. kupka była normalna więc chyba nie szkodziło. Za tydzień druga "dawka mięska";-)

A co do niekapka to chyba za wcześnie jednak. Może kupię i spróbuję,jak nie będzie chciał to zostanie na później.
 
Grzesio tez lubi leżeć w wanience na brzuchu i pluskać nogami:-)Teraz zafascynowany jest również stopami mojego siostrzeńca który ma 8 miesięcy:-DJego mu już nie wystarczają:-DI ciągle na nogach chce stać i wtedy skacze jak sprężynka:-D
 
Witam! Czy Wasze lipcowe dzieciaczki miewają zastoje w gadaniu (głużeniu albo w gaworzeniu)??? Moja córka ma takie zastoje i zastanawiam sie czy to jest w normie czy coś sie dzieje. Bywa tak, że buziaczek sie jej nie zamyka, a czasami milknie nawet do tygodnia czasu. Czy zdarzają sie u Was podobne sytuacje???
 
reklama
Sczerze mówiąc to nigdy nie zwracałam uwagi czy to zastój. Krzyś po prostu czasem ma bardziej gadatliwy dzień a czasem jest milczkiem...właściewie to podobnie jak ja :-D. Jednak codziennie coś tam zagada, rano albo przed wieczornym spaniem, czasem coś mi opowiada i się cieszy, innym razem trochę się pożali.

sstacha Twoja córeczka przez cały tydzień nic "nie mówi" czy cał tydzień potrafi być "małomówna"? Dzieci tak jak każdy człowiek mają lepsze i gorsze dni, ale jeśli takie milczenie trwa tydzień...nam się to nie zdarza.
 
Do góry