reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maluszkowe rozterki

Co to sie porobiło z naszymi dzieciaczkami?
Mój synek również od jakiegoś miesiąca ma problemy ze snem i budzi się co dwie godzinki a później jeszcze pół godzinne usypianie
Wcześniej było było tak że jak go kładłam ok 20 to spał do 1-2 i po jedzonku odłożony do łóżeczka zasypiał sam śpiąc do 5-6 rano
Mówi się im większe dziecko to śpi dłużej a tu jest coraz gorzej i nie mam pojęcia co może być tego przyczyną,dbam o to żeby zawsze był najedzony i nieraz poza cycusiem dostaje kaszkę BoboVity Smaczny Sen jednak na mojego synka to nie dział i po dwóch godzinach budzi się głodny.
Korzystając z okazji chciała bym złożyć Najserdeczniejsze życzenia oraz Zdrowych,Radosnych Swiąt Bożego Narodzenia a przede wszystkim jak najwięcej snu-wszystkim mamusiom a dzieciaczkom samych słodkich chwil i mnóstwo prezentów pod choinką
 
reklama
No to muszę się przyznać,że i moje dziecko troszeczkę się popsuło. Spało od 20tej do 5-6 rano,a od jakiegoś tygodnia budzi się 1-2, potem ok4 i7 :-(.
Też wieczorem daję "Smaczny Sen" poprawiony cyckiem ale to nic nie zmienia.
Hmmmm ciekawe co im się tak poprzestawiało. Tym bardziej się martwię, bo od stycznia wracam do pracy no i wypadało by się trochę wyspać.

Julek mnie rozbroił swoim uśmiechem i strojem :-).
 
Kasiulec dzięki
Jeśli dobrze pamiętam to twój synek też ma taki słodki strój, a ja zgapiłam go od was bo wcześniej nawet nie miałam pojecia że takie rzeczy są dla maluszków.
Mam nadzieję że nie masz nam za złe.
 
sstacha mój Grześ też czsem zamilknie ala nie na tydzień.Tak mówi Kasiulec raz więcej a raz mniej gaworzy.U nas to od dnia zależy i czy Grześ jest dospany czy też nie.Ostatnio częściej się użala:-)
 
Wiecie co,u Kacperka też to zaobserwowałam. Chociaż nie ma jeszcze ząbków,ale strasznie marudzi z ich powodu i dodatkowo pojawiają się te częste kupki-więc pozostaje mi tylko czekać na ząbki. Ale mam wrażenie że pierwsze będą 2 u góry. Tylko dziwne,bo zawsze słyszałam że pierwsze są 1 u dołu....:dry:
 
Grześ posadzony pod choinką też potrafi już sam chwilk,e posiedzieć:-)A jak przewróci się na brzuszek to przesuwa sie do tyłutroszkę i kreci sie wokół własnej osi:-D
 
Jestem zaskoczona tym co przeczytałam nie miałam pojęcia że te luźniejsze kupki mogą mieć związek z ząbkowaniem.
Właśnie szukałam coś na temat biegunki i natrafiłam na to.Julek ma dziś taki dzień(4 kupki w ciągu dnia)muszę przyznać że trochę mnie to martwi.Być może w naszym przypadku ma to jakiś związek z ząbkami. Na wszelki wypadek jutru pójdziemy do lekarza.
 
Dziewczyny,czytajcie etykiety!!!!!!!!Poszłam kupic kaszkę Julkowi,bo ta bananowa wreszcie się skończyła;-).W jabłkowej Bobovity(180g za 4,75)jest 1% proszku jabłkowego a w Nestle (200g za 4,70) jest 5% jabłek:tak:.Julek ostatnio coś mi nie za bardzo je:-:)kaszkę to dzieli na pół,jednego dnia deserek,drugiego zupka,soczek też tak sobie(wcześniej duży Bobofrut 50:50 z wodą),tyle że cyc mu bardziej posmakował.:tak:
 
reklama
Marta,

słuszne spostrzeżenie, będę czytać bardzo uważnie ;-)

Anka,

opiła się córeczka soków i wróciła do korzeni, do mleczka :tak:;-)
to już chrupki kukurydziane można ? bo tak się zastanawiałam nad tym.
 
Do góry