reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maluszkowe rozterki

Saratonie moja pani doktor kazała już po 4 miesiącu wprowadzać zupki,soczki i deserki-oczywiście powoli, mimo że Grześ od początku karmiony jest piersią i prawidłowo przybiera na wadze.Tak też zrobiłam wedłu jej zaleceń.A tez czytałam,że powinno wprowadzać sie po 5.

Marta na długo starczają Ci zupki:-)Ja jeszcze podaję Grzesiowi te małe125g lub 130g w zależności od firmy i one wystarczą tylko na jeden obiadek:-(Grześ to duży żarłoczek:-DAle już w krótce przejdziemy na większe i wtedy zobaczymy:-)Jak na razie nie grymasi i wszystko mu smakuje chociaż soczki nie podchodzą za bardzo więc daliśmy sobie spokój z nimi:-)
 
reklama
Ja od kilku dni podaję herbatkę, do tej pory mały był tylko na cysiu. Robię tak bo już niedługo ide do pracy i lekarz zalecił.

a jak radzi moja bratowa nie podaję już tych herbatek bo zawierają mnóóóóóstwo cukru. a przecież nie chce chyba żadna z nas przyzwyczaić dzieci do tego, że jedyne napoje jakie polubi będą słodzone i np wody samej już dziecko nie tknie.
smakowałyście te herbatki ? :no:
no chyba, że jakoś je rozcieńczyć ... ja podaję młodemu wodę lub daję mu popróbować soczków.

ja też idę niedługo do pracy ;-)

Marta1981,

Mój Igor też jakoś nie miał zadowolonej miny jedząc te bananową :)


Chyba ten wątek jedzeniowy przysparza wiele kontrowersji ... ale nie zauważyłam, żeby ktoś się licytował czyje dziecko zdążyło zjeść najwięcej różnych potraw. O bólu brzuszku maleństwo nie powie, ale na pewno będzie płakać lub zmieni swoje zachowanie. Myślę, że każda z mam to zauważy. :-)
 
A mam pytanie. Z czego piją (soki,herbatki) Wasze pociechy???? Czytałam że Kasiulec kupiła Krzysiowi niekapka i sama się już nad tym zastanawiałam. Ale chyba nie bardzo będzie chciał pić z niego.
 
Muszę się pochwalić, że od paru dni Kacper śpi u siebie w łóżeczku:tak:. Trudno było ale warto.

Ale niestety coś się stało że mój synek wczoraj po kąpaniu o 20:00 usnął i obudził się o 22.30-czyli jak nigdy wcześniej i cała noc była jakaś dziwna i skończyło isę to tym że mały spał znowu z nami :-D
 
iiwka moje gratulacje:-)U mnie z tym zasypianiem jeszcze mamy problemy:-(A dzisiejsza noc pobiła poprostu wszystkie:-(Co 15 minut odkładałam Grzesia i znów go brałam.W końcu się poddałam:-(Marudził strasznie....może ząbki będą w końcu wychodziły....
 
Mój Grzesio nieporadnie pije z butelki.Wcześniej dawałam soczek i herbatkę łyżeczką.Też zastanawiałam się juz nad niekapkiem ale nie wiem czy da sobie rade:-)Chociaż jak nie spróbuję to nie zobaczę:-D
 
reklama
Dziewczyny z tym zasypianiem zamiast być lepiej jest gorzej:-:)-(Nie mam już siły i co najgorsze nerwy mi puszczają:wściekła/y:Już nawet Grzes przy cycusiu nie chce zasnąć:-(Dzis zanął przed 24 a z jakim krzykiem...że w końcu mój mąż się zlitował i uśpił go w wózku.Jeszcze śpi....aby tak dalej..
 
Do góry