reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maleństwa - pediatra, problemy, radości, jak rosną nasze pociechy

mamoflavii, sciskam Was mocno i jestem z Wami calym sercem! 10 zacisne kciuki nawet maluszkowi!
Za kazdym razem, kiedy czytam Twoje posty, dociera do mnie, jak wielkie mam szczescie...
 
reklama
Mamoflavii - trudno mi było powstrzymać łzy czytając Twojego posta. mam dużą wiarę w umiejętności lekarzy!! i w siłę Juliana!

to, ze przestał mówić - podejrzewam, że wiecej zrozumiał i mocnej przeżywał, nie uznaj tego za "mądrzenie się" , ale prócz logopedy postaraj się, jeśli to możliwe - o wsparcie psychologa - dla Was wszystkich.

będę się za Was modlić! ucałuj dzieci od Hani i ode mnie :)
 
mamoflavii czytałam twojego posta bardzo długo bo zły nie pozwalały czytać normalnie, trzymam kciuki za naszego księciunia i wierzę że wszystko się uda, musi bo Julianek już dość się wycierpiał. Tulę mocno całą waszą rodzinkę jesteście bardzo dzielni, na pewno 10.10 będę myślami z wami. trzymam kciuki &&&&
 
reklama
Do góry