reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maleństwa - pediatra, problemy, radości, jak rosną nasze pociechy

ana powodzenia dla ciebie!!

A takze dla naszych 2latkowych przedszkolaków :-)

Zauwazylam ze juz calkiem spore grono rozpoczelo przygode z przedszkolem :tak:

A u Nas to sama nie wiem kiedy to nastapi:eek:Moze za rok;-)
 
reklama
paulusia moja wielka... 17kg a wzrost to nawet nie wiem, ale ciuszki duże nosi na 4-5 czasem nawet 6 (jedną ma na 6 lat i chodzi w niej teraz) jej kupuje bo kiecki na 3 lata za krótkie... ogólnie wygadana jest i wyglada na starszą niż 2,5 roku ;) no i na tle swoich rówieśników jest naprawde duża...
 
To naprawde macie duze panienki! Moja Ola to kruszynka...ma niecale 90 cm i 13 kg....
A jak u was ze smoczkiem? Czy któres jeszzce smoczkowe? My własnie chcemy odstawic ale az sie boje...
 
jakie maleństwo?
Mnie się wydaje że Mila ma 92 cm i waży 13,6 więc niewielka różnica, a przy Juraśku przecież nie wygląda ma maleństwo!
 
Moja waży niecałe 13 kilo i ma 92 cm, nie powiedziałabym, że jest mała tylko "standardowa" na tle innych dzieci w żłobku :)
 
reklama
U nas smoczek poszedl 10 sierpnia ,a butelki ze smokiem 3 tyg. temu . Poszlo gladko i bez wiekszych awantur:) Kajka tez ma chyba ok 100 cm. wazy 15kg. Ubrania 104-110 zalezy jakiej marki:) Zreszta co to ma za znaczenie czy dziecko ma 90 czy 100 cm :D Najwazniejsze, ze sie dobrze rozwijaja:))) Buziaczki;p
 
Do góry