reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maleństwa - pediatra, problemy, radości, jak rosną nasze pociechy

Oh dziewczynki, duze te niektore Wasze bable. U nas, nie wiem czy przez ta chemie czy nie, Julianek tez malenka ma stopke, nosimy nadal buciki 22, no i wzrostu mamy tylko 85 cm przy wadze niecalych 12 kg.
Od wczoraj wypadaja mu wloski na potege. Pol nocy nie spalismy bo wiercil sie i wiercil i na calym lozeczku zostalo chyba z polowe wszystkich wlosow. W dodatku na czubku zrobil mu sie wielki koltun i chyba trzeba bedzie obciac wszystkie wloski bo sa juz wszedzie i ciagle mu sie dostaja do buzki. Nasz rudzielec bedzie lysy...
 
reklama
U nas 23-24, a na wiosnę 22 :) ot numeracja.
porównywanie nrów butów IMO bezsensowne, lepiej podać długość stópki.
 
Kraf pytałam o to jakiś czas temu, ale ZERO odzewu, a szkoda, bo są tu mamy z większym doświadczeniem.

Ja w końcu odrobaczyłam, takie było zalecenie pediatry ze względu na fakt, że dziecko mam żłobkowe. Dostaliśmy pyrantelum (na receptę), ale ono działa głównie na owsiki. Znalazłam forum o pasożytach i jak czytam, że ok. 80% dzieci ma lamblie to włos się na głowie jeży. Robaki dają wiele objawów podobnych do alergii .

Dlaczego pytasz? Masz jakieś podejrzenia?
 
No właśnie mam dziwne podejrzenia. U krzyśka dość długo utrzymuje się kaszel, a wyczytałam że może to mieć właśnie związek z robalami. Poza tym często drapie się po tyłku. Ja podam mu zentel. Przy okazji trzeba ludzi wokoło niego odrobaczyć :)
 
reklama
piątek - weekendu początek :)
Mila od wtorku ma gorączkę. Ale oprócz niej - nic! Od jakichś dwóch tygodni budzi mi się w nocy.... podejrzewam, że idą jej ostatnie dwie piątki. Myślałam, że są na etapie wyrzynania się przez kość, a tu niespodzianka. Jedna już się przebiła. Zrzuca jeszcze z siebie "mięso", więc ostatnia piątka przed nami. Pewnie będzie na dniach. ale z chęcią przesypiałabym nocki! Liczyłam, że zanim pójdę do pracy Mila już będzie mieć wszystkie zęby...
 
Do góry