reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maleństwa - pediatra, problemy, radości, jak rosną nasze pociechy

wiwiureczka moze czas na bardziej stale pokarmy ;-)

kasha powodzenia w walce z katarem:tak:

mamaflavi dobrym fachowcom warto zaufac :tak: wierze ze wam pomoga i wasze malenstwo wroci do pelni zdowia ;-)
 
reklama
Odnosnie problemow z kapiela....
Wczoraj juz łatwiej nam poszlo. maciek chyba przezwyczaja sie do wody :tak: przed wlozeniem go do wanienki polewam go woda zeby nie stresowal sie wkladniam do wanienki :-pwczoraj przy kapieli poplakal tylko chwile a potem uwaznie sie przygladal co mu robimy :-D
 
mamaflavii modlę się o was codzinnie i ryczę jak bóbr że życie jest tak niesprawiedliwe. ale ja wierzę że będzie dobrze wszystkie tu wierzymy i modlimy się więc nie ma innego wyjścia

kasha jeśli kaszel nie będzie ustępował to maltretuj lekarza o lekarstwo. my właśnie przez takie objawy wylądowaliśmy w szpitalu na tydzień czasu. a do noska możeszpsikać nasivin soft trzy razy dziennie po kropelce przez góra 5 dni

U nas już z oczkiem o wiele lepiej no ale to antybiotyk więc musimy podawać 5 dni
 
mamaflavii jakie te zycie jest niesprawiedliwe.... az jestem wsciekla jak czytam o chorobie Julianka.takie male niewinne dziecko i az taka powazna choroba :angry:
ale chce Ci napisac ze wierze w cuda i mam nadzieje ze Was on dotknie i uzdrowi Julianka.pamietam o Was w modlitwie...
 
-J- widze ze z Radomia jestes:tak:

Mamaflawi strasznie Ci wspolczuje i wierze ze z Twoim synkiem wszystko bedzie ok.Czytajac ostatniego posta lzy same mi lecialy,jestem bardzo wrazliwa na choroby malych dzieci.

Nimfi zobaczysz ze synek jeszcze polubi kapilele,moj to nie chce wychodzic z wody:-D
 
reklama
Mamaflavii, my też ściskamy kciuki za Julianka! Oby poniedziałek i biopsja przyniosły dobre wieści. Myślami i modlitwą jesteśmy z Waszą rodzinką.
Nie trać nadziei, musi być dobrze!!!
 
Do góry