reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze maleństwa - pediatra, problemy, radości, jak rosną nasze pociechy

nas też Kalina nie je, jadła tylko dziś o 4 rano i o 12 w południe
marudzi strasznie, pcha rączki do buzi non stop, dajemy jej gryzaka to sie uspokaja trochę ;/
 
reklama
larkaa co w końcu pomogło w leczeniu skóry Kalinki ? Pytam bo u Maciusia buzia nadal z pryszczami i już brak mi pomysłów . Napisz mi też proszę ten przepis na krochmal na buźkę i z jakiej mąki go robiłaś ?
 
my dostaliśmy maść sterydową Laticort i Clotrimazolum, a maseczkę z krochmalu robiłam z mąki ziemniaczanej, już teraz nie pamiętam, ale robiłam chyba to tak:
1 łyżkę maki ziemniaczanej rozpuścić w 1/5 szklanki wody po czym zalać wrzątkiem do połowy, mieszać aż się zrobi kisiel i poczekać aż ostygnie.
 
hej dziewczyny:-)

Ostatnio rzadko pisze bo doba jest jakas krotka :dry:;-)
Podczytuje was ale na biezaco nie jestem:-(

Powiem tyle ze u mnie jest juz oki. tzn, Kaja dostaje Sab Simplex (CUDO!!!) od 8 maja i wszystko zaczelo sie jakos ukladac w calosc:-)
Od 7 maja jest u mnie tesciowa poniewaz psychicznie wysiadalm juz i mialam wszystkiego DOSC:-(
Calymi dniami samemu w domu MASAKRA:wściekła/y:... na spacerze tez samemu:baffled: z dwojka dzieci .... brak znajomych tutaj mnie ZABIJA:wściekła/y: a do tego strasznie absorbujace dziecko ktore w dzien spalo po parenascie minut:sorry2:i ryyyyyk
Nocki byly oki , ale jak zaczynal sie dzien to nie chcialo mi sie zyc ....:-(
Dobrze ze mam to juz za soba i teraz bedzie juz tylko lepiej :-):-):-)

A tak liczylam ze drugie dziecko nie bedzie mialo kolek i bedzie spokojniejsze a tu dupa jasiu:dry::sorry2:... na pewno dwojka mi wystarczy i trzeciego juz nie robimy ;-)

teraz tylko odliczam dni do wyjazdu na cale wakacje do Polski:-D:-D:-D
odzyje jakos na nowo i bede z rodzina:-) i znajomymi:-)

A za wami strasznie sie stesknilam:zawstydzona/y::-p!!!

Agus ciesze sie strasznie ze i tobie sie uklada wszystko w calosc

20 czerwca mam egzamin teoretryczny na prawko no i musze sie uczyc...zobaczymy jak to bedzie bo teraz jest ponad 600 pytan i wszystko musze sie sama uczyc z plytki bez wykladow ...ale dam rade:-)

Buziakow milion dla Was:-):-):-)
 
Cypuś na oczko dostał Biodacynę mamy stosować przez 5 dni i jeśli po tym ropienie oczka będzie nawracać to mamy iść do okulisty.

lajfik a Kubuś miał wycinany migdałek?
 
Co do kupek, to Mateusz robi w ciągu dnia (jak nie ma kolki i brzuch go nie boli) 2 kupy. Gdy ma kolkę i zastój w jelitkach stosuję kankę doodbytniczą. To nalepsza metoda-polecona mi przez 74 letnią pediatrę. Zapomnijcie o innych metodach-ta jest najlepsza! Zadne kropelki, herbatki nic nie pomaga a kanka od razu rozwiązuje problem:) Wtedy idzie jedna kupa ale za to olbrzymia:) I dziecko znów się usmiecha:)

a co to takiego ta kanka?:confused:
 
oj u nas dzisiaj jak nigdy czuje się wpływ pogody tylko mnie dziwi bo jak jest słonecznie to Niko śpiii a jak jest tak jak dzisiaj to jest marudny i przy cycu cały dzień

asus mój Niko też ma całą buzię wysypaną tzn miał byliśmy u dermatologa i powiedział że to trądzik niemowlęcy i że trzeba mu dziewczyny ale wszystkie fajne daleko mieszkają no ale mówił żeby dużo oliwkować i smarować CLOTRIMAZOLUM GSK10mg/g krem nam trochę przeszło
 
Cypuś na oczko dostał Biodacynę mamy stosować przez 5 dni i jeśli po tym ropienie oczka będzie nawracać to mamy iść do okulisty.

lajfik a Kubuś miał wycinany migdałek?

nie nie mial on dostawal krople przez pol roku i on sie wchlonal .....lekarz mowil ze jak sie nie poprawi to go usuna na razie jest spoko i Kuba nie choruje ...

A po za tym byl problem z uszami bo migdal zasnanial kanaly i nie bylo dobrej wentylacji i mial czeste infekcje ...Kuba jest po zabiegu ...mial wkladane rureczki do obu uszu i byl pod pelna narkoza ..ja bylam z nim do samego momentu uspania... a po 4 godzinach poszlismy do domu i bylo wszystko oki ...
Nie martw sie na pewno bedzie wszystko dobrze ..a czasem ten zabieg jest konieczny ..i to na pewno wyjdzie Kacperkowi na dobre
Buzka :-):-):-)
 
Już sama nie wiem co robić, Daniel znowu w nocy budzi się co dwie godziny a od 4 to nawet co godzine:-(i chce cyca W dzień ma dwie krótkie drzemki po 20-30min. i cały czas domaga się mojego towarzystwa, czasami polezy na macie i się zajmie zabawkami, albo grzechotka ale trwa to max.40min. dobrze, że chociaż na spacerach jest spokojny i mogę posiedzieć na ławeczce i poczytać. Jestem wykończona i chce mi się ryczeć:-:)-(
 
reklama
wiewióreczka83 a próbowałaś dać mu butle na noc? MOze dłuizej by go trzymala, albo kaszka zagęscic mleczko. Wspołczuje Ci strasznie. MOze zczyna mu sie ząbkowanie. Moja siostra tak własnie przechodzi to. A ma juz 10 miesięcy i co 2 h pobudka na cyca.
 
Do góry