reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maleństwa - pediatra, problemy, radości, jak rosną nasze pociechy

reklama
mamaflawi, trzeba wierzyć i to bardzo mocno. Nie poddawajcie się !!! Modlę się za małego Julianka. Musi być i będzie dobrze.

nimfi, a masz taki podkład z gąbki do wanienki ??? u nas się sprawdził i Karol polubił kąpiele.
 
nie zupelnie ale blisko mam do Radomia.
pochodze z malej wioski przed Szydlowcem a do Radomia mam jakies 25km:-)
yhym :-)
A ty przypadkiem nie udzielałaś się kiedyś na wątku regionalnym Radomia? Coś mi tak świta.:sorry2:

kurna dostanie nam sie od Meg. Nie na tym watku piszemy.:-p:-p:-p
 
yhym :-)
A ty przypadkiem nie udzielałaś się kiedyś na wątku regionalnym Radomia? Coś mi tak świta.:sorry2:

kurna dostanie nam sie od Meg. Nie na tym watku piszemy.:-p:-p:-p
:no::no::no:
moze pomylilas mnie z kims innym.

Chyba bardziej mi sie dostanie bo ja tak wpadam do Was z wyskoku:-D
 
Dziewczyny nie wiem co robić , z jednej strony się cieszę , ale z drugiej mam problem , bo mojemu Maciusiowi dziś WCALE nie ropieje oczko ani się nie łzawi . Dziś i jutro nie mam szans na pokazanie go okulistce a w poniedziałek o 7.00 mamy być w Katowicach na płukanie i nie wiem co robić - jechać , czy nie? No bo niepotrzebnie stresować dziecko i wlec taki kawał no i taxi też mnie walnie po kieszeni , no a z drugiej strony jak nie pojadę w poniedziałek a od wtorku mu się pogorszy ? Jak radzicie co robić ???
 
reklama
Dziewczyny nie wiem co robić , z jednej strony się cieszę , ale z drugiej mam problem , bo mojemu Maciusiowi dziś WCALE nie ropieje oczko ani się nie łzawi . Dziś i jutro nie mam szans na pokazanie go okulistce a w poniedziałek o 7.00 mamy być w Katowicach na płukanie i nie wiem co robić - jechać , czy nie? No bo niepotrzebnie stresować dziecko i wlec taki kawał no i taxi też mnie walnie po kieszeni , no a z drugiej strony jak nie pojadę w poniedziałek a od wtorku mu się pogorszy ? Jak radzicie co robić ???
ja bym pojechała..to, że dziś nie ropieje wcale nie znaczy, że jutro też będzie ok..skoro już masz wszystko ugadane to jedź..po co po raz kolejny sie umawiać i znowu czekać nie wiadomo ile..a tak przepłuczą mu ten kanalik i już będziesz wiedziała, że jest ok:tak: takie przynajmniej moje zdanie;-)
 
Do góry