reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze maleństwa - pediatra, problemy, radości, jak rosną nasze pociechy

Zosiulenka,skoro wszystko ok to chyba nie ma sensu wizyta u pediatry.Polska jest chyba jednym z nielicznych krajow,gdzie robi sie usg bioderek,gdzie indziej tylko pytaja czy w rodzinie byly problemy i lekarz oglada nozki,mierzy i patrzy czy klikaja.Gdyby na usg wyszly jakies nieprawidlowosci to pewnie ten lekarz co je robil to by kazal isc na konsultacje.
 
Ostatnia edycja:
reklama
erupcja nastąpiła :|
zaplamiła ciuszki, pełno tej ropy i krwi jest. Widać, że ją to boli, bo popłakuje tak troszkę dzisiaj.
zapmarta przemywałaś czymś tą rankę? i czy zaklejałaś to czymś?
 
Zosiulenka jak na usg wszystko wyszło dobrze to się nie przejmuj. Ta wizyta tyle trwa jeśli nie widać żadnych nieprawidłowości. A bioderka moze obejrzeć każdy pediatra, nie trzeba do tego ortopedy. Nie martw się, wszystko jest ok. :tak:
 
dzięki dziewczyny, musimy tylko rozćwiczyć te przykurczone mięśnie, ale to już nam pani fizjoterapeutka pokaże co robić:tak:
larkaa nic się nie martw, powinno teraz ładnie zacząć przysychać, u naszej Zosi było podobnie wielka gula, erupcja a potem przysychanie. pytałam pediatry co z tym robić, kazał uważać przy kąpaniu by nie moczyć bardzo, a jak się zamoczy dobrze osuszyć i tyle
 
Mateusz tez ma juz bąbla na rączce ale zadnej ropy tam nie widac. Sine się zrobilo.
Ciekawe czy bedzie erupcja:)
Dziś byla u nas Pani polożna, ktora prowadzi Matka od poczatku i byla w szoku ze tak urósł:) Powiedziala ze to 3 miesieczne dziecko a nie 2:)
aha i z tym pchaniem rączek do buzi to dlatego, że ślinianki ruszają i Maluchy w buzi swędzi:)
I należy pozwalac:)
 
Nasza Zosia miała usg jamy brzusznej dzisiaj robione no i są bardzo powiększone kielichy miedniczkowe, już w 24 tygodniu mi na to zwrócili uwagę. Poleciałam z tym do pediatry i powiedziała że to poważna sprawa ale musimy iśc do nefrologa, na szczęście zastoju moczu nie ma:) A za dwa miesiące kontrola tego biednego serduszka i mam nadzieje że to wszystko ładnie zarosło i nie muszą nic jej tam ruszac
 
Nie mam teraz zbyt wiele czasu i bardzo rzadko zaglądam na forum . Dziś jest mi bardzo smutno bo niby bałam się tego płukania kanalika u Maciusia który miał być dziś o 11.00 ale nastawiłam się już że popłacze i problem skończy się raz na zawsze ale niestety Maciuś w środę po południu zaczął bardzo gorączkować , zrobił paskudną kupę i zwymiotował , jak się okazało złapał jakiegoś żołądkowego wirusa. Z wymiotami i kupkami poprawiło się bardzo szybko ale temperatura mimo podawania co 4-5 godzin Nurofenu całą noc i w czwartek nie spadała , robiłam okłady . Dziś w nocy spał już spokojnie i przespał prawie cały dzień , temperatura spadła ale zabiegu nie miał . Po telefonicznej konsultacji zostaliśmy skreśleni z listy bo dziecko musi być idealnie zdrowe . Pani doktor powiedziała że na maj nie ma już wolnych terminów . Rejestracja na czerwiec od 25 maja :szok::-( szkoda gadać . A już byłoby po wszystkim :-(
 
reklama
Asus to sie nazywa pech.Skad Maciek mogl zlapac tego wirusa?:baffled:
Trzymajcie sie.Wspolczuje wam bardzo:-(;-)
 
Do góry