reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze maleństwa - pediatra, problemy, radości, jak rosną nasze pociechy

asus - widze, ze i Was jakis wirus wymeczyl, i to w niewlasciwym momencie, trzymajcie sie ;-)

U nas idzie ku lepszemu, brzuszek nadal twardy, kupy zielonobrazowe, ale dzis Julianek juz spokojniejszy i wreszcie slicznie sie do mamy usmiechnal po tygodniowej przerwie, takze chyba powoli zdrowieje, oby...
 
reklama
Dzis ladna noc mielismy :tak: bez wstawania do dziecka :-p a to dlatego ze poszlismy spac pozniej niz zwykle bo o 23 a Maciek obudzil sie dopiero o 6 na jedzenie. Uznalam ze juz nie pojde spac no i jestem na nogach :-p a maly grzecznie dosypia :tak:
 
u nas dziś po 5 dniu młoda w końcu zrobiła kupkę :) to chyba dlatego, że rano czopkiem ją postraszyliśmy :D
 
Uzywałyscie może herbatke wspomagajaca trawienie Hipp? Nie mam przekonania do tej firmy, dlatego pytam o wasze zdanie. ;-)
Lepsza taka herbatka czy zaparzanie rumianku z koprem wloskim i slodzenie glukoza.
 
oj asus współczuje:-(. Miałam pytac własnie co u ciebie i Maciusia.

A u nas po 7 dniach oczekiwania na kupkę wczoraj zapodałam czopka , bo Amela zaczęła płakac juz z bólu brzuszka, który był bardzo napiety:-(. Efekty były juz po 3 minutach:tak:. A ilez radosci potem.:-D Jak te dzieci maja duzo miejsca w brzuszku.:tak::-D
 
ja osobiscie uważam że najlepsza jest woda do picia...bo jak się dzieciątko przyzwyczai że picie jest zawsze słodkie to potem nie będzie chciało wody a ona przecież najzdrowsza -noi potem w nocy jak ząbki wyjdą nie będzie działała ze szkodą dla ząbków......
 
ostatnio był temat pampersów i tego ze zawiodłam się na Pampers Active '3'.
Teraz kupiliśmy Pampersy Slep & Play '3' i jestem zachwycona!
 
MOj KOchany Maksymilianek dziś pierwszy raz przewrócił się z brzuszka na plecki :D :D Ale jestem z niego dumna :D
 
reklama
ostatnio był temat pampersów i tego ze zawiodłam się na Pampers Active '3'.
Teraz kupiliśmy Pampersy Slep & Play '3' i jestem zachwycona!
a czym się różnią?
Bo ja przetestowałam Dada z Biedronki, bo sporo osób polecało je. I osobiście wcale zachwycona nie jestem. Młoda przesikiwała mi pieluchę i rano zawsze miała mokre body :dry:
 
Do góry