reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maleństwa - pediatra, problemy, radości, jak rosną nasze pociechy

zapmarta z lakarzami tak jest :zawstydzona/y: ja mialam miec zrobione USG glowy macka po 4 tyg a wychodzi na to ze termin dopiero jak skonczy 8 tyg :-( nic wczesniej sie nie da
Kuba mial usg glowki jak byl malutki w Diagamedzie na Wislnej...polecam

Babki, widze ze u Was tez sie dzieje, pytalam mojej mamy czy nam cos dolegalo jak bylismy mali (mnie i mojemu rodzenstwu) a ona ze nie lazila z nami tyle po dohtorach....takie czasy
My dzis na 15-ta idziemy. Niki od sob miala te lejace kupki teraz ma kupki zbite bardziej ale ze sluzem i krwia...normalnie zalamka. Dodam ze nasz Kuba w jej wieku tez mial problemy z kupami (brzydkie zielone na pocz ze sluzem i krwia i moja dieta nic nie dawala). Teraz nie wiemy czy to skaza bialkowa u Niki (ma tez wysypke ale bardziej na tradzik wyglada) czy tez infekcja wirusowa bo maz byl chory...I jakby bylo malo mnie bierze przeziebienie a za oknem tak pieknie, nic tylko sie zalamac!
 
reklama
Kuba mial usg glowki jak byl malutki w Diagamedzie na Wislnej...polecam


dzieki :tak: tez o tym slyszalam, a jakbym wiedziala ze mi w szpitalu tego nie zrobia od reki to bym sama poszla na to USG juz dwa tygodnie temu... Teraz juz nie ma sensu robic prywatnie bo termin mam juz po swietach
 
Megusek, to nie ciekawie !!! daj znać co powiedział lekarz.
My jutro jeszcze prywatnie sprawdzimy te bioderka. Wolę się upewnić.
Usg głowy mamy w maju, zapisali mi małego przy wypisie ze szpitala.
 
megusekDaj znać co Ci pediatra powie. ile placi sie za to USG głowki? Jakis lekarz kazal Ci zrobic czy tak sama z siebie poszlas?

Moj Maks przechodzi samego siebie. Wczoraj caly dzien nie spal, tylko 1,5h na spacerze. Poszedl spac o 21 i cala noc budzil sie jak w zegarku w reku co 2 h. Ja juz dluzej tego nie wytrzymam. Ilez mozna tak życ. Przeczytalam ksiazke od |Justiny i dzis wprowadzam ja w zycie. Musze jakos to unormowac.
 
Hej Myszki!
regularnie podglądam, ale czasu na pisanie malutko..
Habciu- bardzo się cieszę, ze w końcu Maks się zaczął uśmiechać! doczekałaś się:-D
a co do tego spania- Hanka też w dzień ne chce spać zbyt długo-cud, ze teraz śpi i mogę ciut popracować :-)
Antar- pilnie śledziłam Twoje laktacyjne boje i mam nadzieję, ze już sie wszystko unormowało, a laktator jest na urlopie:-)

Zapmarta i Meg- za Wasze bączki mocno trzymam kciuki - i za Was Dwie również!!

Głodzilla się budzi- zdaje się juz po robocie...
 
Dziewczyny a ja mam inny problem, raz, że mam za mało pokarmu i muszę raz wieczorem dokarmiać modyfikowanym a dwa, że karmię Zosię swoim mlekiem ale z butli. Zaczęło się od pokrawionych brodawek, Mała zwymiotowała nam ze 3 razy taki spory skrzep krwi i pani pediatra doradziła, żeby karmić zdrowszą piersią a z drugiej zciągać i tak odkryłam że tego pokarmu u mni jak na lekarstwo - co 3h z 2 piersi ok 120ml:-:)-:)-( i że moje dziecko nie ma kolek tylko nie śpi i płacze z głodu:-( Ona też dużo spała przy piersi, byliśmy w poradni laktacyjnej, ale efekty były średnie, pokazała mi pani jak Zosię przystawiać, żeby głębiej ssała, jak ją pobudzać do ssania, ale efekty były średnie..Ile ja się nad Małą upłakałam...

Poradźcie proszę le powinna dostawać mojego pokarmu i jak często??? I co tu zrobić, żeby utrzymać laktację?? w dalszym ciągu nie mogę karmić bezpośrednio bo mi się ciągle te brodawki "paprzą" co zagoję to znów się coś zaczyna dziać, cały czas są bardzo tkliwe i szczypią:-(
Kamylka Ty masz bogate doświadczenie w tej kwestii. Jak często je Twoje dzieciątko i czy dużo???
Przepraszam za elaborat długaśny ale już nie wiem co robić:-( Liczę na Waszą pomoc:tak:
 
a my dzisiaj bylismy na szczepieniach. 5 w 1 wzielam. W sumie ok. urósł 6 cm i przytył 1,2 kg. A co do usg główki to mi własnie dali na to skierowanie ale ide jutro prywatnie. a wszystko dlatego ze tak jakby mu ta głowa troche za duzo z tyłu odstaje, tzn wypukła troche. Powiedziala lekarka ze moze to taka jego uroda ale lepiej to sprawdzić. No i nie bede czekac panstwowo i jutro jade. acha no i mamy troche plesniawek podobno :wściekła/y: mamy jakis lek na to i zaczynamy smarowanie. A i pytalam jeszcze bo krzysiek 4 dzien nie robił kupy a ona na to ze to zdecydowanie za długo i zeby podac czopek. No i nie minela minuta z czopkiem a kupa gigant. Takze nie ma co czekac tyle dni dziewczyny. Lekarka gadala zeby tyle nie czekac.
jejku kiedy ja was poczytam. oho juz po 10 minutowej drzemce.
 
Dziewczyny czy Wy też czasmi już siły nie macie? Ja dziś mam mega doła, mały ciągle płacze, a ja juz nie daje rady... nie wiem co sie z nim dzieje, czy głodny, a może coś go boli:-( Juz mi się wszystko miesza.
 
reklama
Do góry