reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maleństwa - pediatra, problemy, radości, jak rosną nasze pociechy

I zawsze gdy karmie jedną piersią z drugiej leci mleko. Mojej starcze jeden cycuś na raz, ale jada co godzinę w dzień po jednym cycu. Na dobranoc daję jej dwa ale niedojada i poprawiam za nią laktatorem bo podobno tak trzeba. Teraz odciągam tylko po karmieniu z tego cycka którego jadła.

To po skończeniu karmienia trzeba odciągnąć to co jeszcze zostało? Czy to przyśpiesza produkcje mleka? Ja ostatnio mam kryzys laktacyjny i szukam sposobu na poprawe sytuacji.
 
reklama
wiewioreczka ja wlasnie czekam na chuste bo mi rodzice poczta wyslali zalupiona od kolezanki. Ona bardzo chwalila, byla bardzo zadowolona i dlugo i duzo nosila swojego synka w niej. Ja sie tez sporo naczytalam na ten temat bo chcialam wlasnie w niej nosic i tu gdzies na babyboom tez caly watek jest, ale juz teraz nie wiem gdzie ja to znalazlam, ale tu mozesz poczytac Kawałek szmaty - chusty i... - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl
 
wlasnie siedze z cyckiem na wierzchu calym wysmarowanym bepanthenem i czuje jak mi sie wrzera normalnie chyba do srodka, az w glowie mam ciarki jakies, a mala obskoczyla dwa cycki i sie dalej drze i szuka cycka. Ja juz trzeciego nie mam, boze kochany
 
własnie znalazłam sposob na uspokojenie mojej corci a mianowicie, przegladanie gazetki z kauflanda :) normalnie jak zaczarowana i wydaje dzwieki, wyglada to komicznie, jakby czytala :)
 
Dziewczyny mam pytanie. Jutro Filipek kończy 3tyg., nie wiecie czy jest coś co można podać Mu na bolący brzuszek? Bo na wszystkich tych herbatkach pisze, ze od 1 miesiąca życia można dopiero podawac. Dzisiaj strasznie się męczył biedaczek, dopiero kołysanie w wózku pomogło. Jednak nie ma to jak wózek na solidnych pasach :)
 
Dziewczyny mam takie pytanko czy któraś z Was nosi swojego dzieciaczka w chuście?? Zastanawiam się nad kupnem, ale nie wiem jaka chusta jest najlepsza na początek i czy jest to bezpieczne dla maleństwa:confused:
noszę naszą małą w chuście, to ekspresowy uspokajacz:-) mamy chustę wiązaną(rapalu z bebelulu) szybko nauczyliśmy się wiązać Łucję, gdy tylko zrobi się cieplej wychodzimy za zamotaną małą na dwór. Polecam taki zakup, fajnie dać dzieciątku bliskość prawie jak w brzuszku.
A co do odciągania laktatorem pokarmu z niedojedzonej piersi to z tego co czytałam nie powinno się tak robić, tylko następne karmienie zaczynać od tej niedojedzonej piersi.
 
Ostatnia edycja:
postrzalka dzieki za linka, pokaze mezowi artykul to moze przestanie wyskakiwac z butelka, he he, fajny ten fragment: niewiedza na ten temat bardzo często skłania matki (a już na pewno babcie) do sięgnięcia po butelkę ze sztuczną mieszanką
:-D
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie. Jutro Filipek kończy 3tyg., nie wiecie czy jest coś co można podać Mu na bolący brzuszek? Bo na wszystkich tych herbatkach pisze, ze od 1 miesiąca życia można dopiero podawac. Dzisiaj strasznie się męczył biedaczek, dopiero kołysanie w wózku pomogło. Jednak nie ma to jak wózek na solidnych pasach :)
ja podaje herbatkę z HIPPA jest od 1 tyg .Położna mi mówiła ,że planteks też może być.Mojemu pomaga HIPP
 
Do góry