reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze maleństwa - pediatra, problemy, radości, jak rosną nasze pociechy

Ja ruchy poczulam jakos ok.20-21 tygodnia, ale chyba byly nawet wczesniej, tylko tez wmawialam sobie, ze to pewnie moje flaczki szaleja po jedzeniu ;-). Troche wpadlam w panike w okolicach 18 tygodnia, bo mi sie jakos zle policzylo tygodnie i bylam swiecie przekonana, ze to juz jest 20 tydzien, a ruchow nie ma (a w ksiazkach pisza,ze ruchy na pewno musza juz byc). Caly dzien zadreczalam wszystkich w domu, w koncu wieczorem usiadlam do kalendarza, policzylam i uspokoilam sie,ze to jest jednak dopiero 18 tydzien ;-).
 
reklama
po dzisiejszym usg. 36 i 4 dzień. (Aga już skapowałam o co chodzi z tymi tygodniami :)
BPD 90mm - 36w4d
HC 323mm - 36w4d
FL 70mm - 36w
AC 303mm - 34w2d - i tu w brzuszku coś malutki jest :(
A i waga 2624g. - też jakoś wydaje mi się troszke za mało.Będzie taka małą chudzinka chyba
 
Kraf u mnie w 35t5d Maly wazyl 2700 i ginka powiedziala, ze dziecko jest duze..to ja juz nie kumam.

Siatka centylowa swoje, a ginka swoje.
 
w ostatnich czterech tygodniach ciąży dziecko nabiera około 250 gram tyg. więc spoko marako laseczki :-D:-D:-D jeszcze utyją nasze bączki ;-)
 
Lajfik nie strasz..ja tak marze o 3300:-D:-D

yawla ...napisałam około ..więc nie zawsze tak musi być ;-):-) ja tam biorę pod uwagę +/- ...bo to różnie bywa .... w końcu jedne dzieci rodzą się małe a inne duże ..nie ma reguły ...:-D z tego co się sprawdza to drugie dziecko jest przeważnie większe :tak:
 
Kraf a może masz tam dwie dzidzie po 2500.
Lajfik nie strasz tymi 250 gramami bo nie urodzę przecież 5 kilo:szok:
Wszystkie wasze dzidzie są wymiarowe, spokojnie dojdą do 3 kg, nawet z zapasem.
Kraf to Ty masz willę dla tego swojego maluszka. Ty powinnaś nosić moje,a ja Twoje kilogramy. A tak ja się gniotę i narzekam, a Ty mimo dużego brzuszka wiecznie uśmiechnięta:)
 
oj Antar nie taka uśmiechnięta.Ledwo trzymam ten tobołek. A już w nocy to masakra. Ale już nie długo.
Troche mnie uspokoiłyście tą wagą. Będzie po prostu zwykłym średniaczkiem........malutkim :)
 
reklama
Do góry