reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maleństwa - pediatra, problemy, radości, jak rosną nasze pociechy

reklama
dziewczyny a ja to gigancik heh macica na 8cm nad pępkiem dlatego żebra tak bolą bo mała ostro kopie, szyjka długa i zamknięta więc żadnego zagrożenia wcześniejszym porodem, mała wyrosła ma już 2280g:) kawał dziewuszki, wg usg przesunął się poród na 7 luty, ale się zaśmiałam e musimy do 15 dotrwac bo ostatnie egzaminy z tego semestru sa 14 więc się z doktorem na 15 na porodówce umawiałam hihi, dzisiaj była bardzo wesoła wizyta, a mała wierzgała i paluszki ssała takie słodkie maleństwo nasze:)
 
A moj maly facecik w 36 tyg. wazy 2700:tak:Mam nadzieje, ze juz duzo nie nabierze.

Elunia Twoja mala w koncu wypelnila Ci brzuszek :tak::tak:a taki malutki byl na poczatku :)
 
jawla to prawda że mała się rozgościła i po całym brzuniu wierzga, sama jestem zdziwiona że tak sporo nabrała, ale zawsze mogą być odstępstwa od tej wagi przez program podawanej, dr powiedział że więcej niż 3500 nie będzie oby heh...
 
larkaa moje maleństwo tez dokazuje i chyba bardziej niz wczesniej :tak: czytalam gdzies, ze rytm dnia w zyciu plodowym sugerja jak po porodzie bedzie sie zachowywalo nasze dziecko... zobaczymy czy to prawda i Zuzka rzeczywiscie bedzie taka aktywna :sorry2:
 
larkaa moje maleństwo tez dokazuje i chyba bardziej niz wczesniej :tak: czytalam gdzies, ze rytm dnia w zyciu plodowym sugerja jak po porodzie bedzie sie zachowywalo nasze dziecko... zobaczymy czy to prawda i Zuzka rzeczywiscie bedzie taka aktywna :sorry2:
:-D:-D A moja Zosia najlepiej lubi sobie w nocy pobaraszkować..ciekawe co bedzie jak sie urodzi. Jeśli to prawda, to czekaja mnie nieprzespane noce:-)
 
reklama
pbg jeśli jeden przykład miałby obalić taką teorię, to moja siostrzenica mogła by startować. W brzuszku była taka niegrzeczna, cały brzuszek latał, skakał i się ruszał. A po urodzeniu - marzę aby mój Intruz był taki grzeczny, jadł i spał przez pierwsze miesiące.
 
Do góry