reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maleństwa - pediatra, problemy, radości, jak rosną nasze pociechy

Antar nie panikuj. Przeciez Ty tez nie zawsze wstajesz o stalej porze..moze Mala wczoraj zabalowala i troche wiecej snu jej bylo trzeba?A tak na powaznie to jezeli pojscie do szpitala Cie uspokoi to jedz.
 
reklama
Antarku, pewnie Zosia chciała sobie trochę dłużej pospać. Nie panikuj, co innego jakby cały czas się nie ruszała. Ajeżeli będziesz się cały czas denerwować, to podjedź do szpitala na KTG, przynajmniej będziesz pewna, że wszystko dobrze.
 
Byłam dzisiaj na usg które trwalo 5 sekund i jedyne co sie dowiedziałam to to ze maluszek wazy juz 2,5kg :szok: dziewczyny czy to jest waga mieszczaca sie w normach bo mi sie wydaje ze całkiem spore to moje dziecko :sorry2:
 
Byłam dzisiaj na usg które trwalo 5 sekund i jedyne co sie dowiedziałam to to ze maluszek wazy juz 2,5kg :szok: dziewczyny czy to jest waga mieszczaca sie w normach bo mi sie wydaje ze całkiem spore to moje dziecko :sorry2:

Ja tez bylam dzisiaj u lekarza i moj malutki wazy 2800 jestem 35 tyg a ty??Pytalam sie lakrza powiedzial ze to normalna waga.
 
magduś 2500 i 2750 to prawie to samo :> wiem, że prawie robi wielką różnicę, ale ten kalkulator liczy tygodniami a nie dniami ciąży :) więc za kilka dni skrzat dobije do tej 2750 i będzie idealnie :> poza tym są też dzieci, że ważą więcej lub mniej niż te średniaczki :)
Myślę, że jest u Ciebie wszystko w porządku :tak::-)
Jakbyś szukała linka za kilka dni to masz go w linkowni.
 
reklama
Nie pojechałam:) Pojechałabym gdyby się kobitka nie ruszyła, ale potem rozwierciła się już porządniej także już się nie martwię. No i znajomi u nas byli i podziwiali falujący brzuszek.
Dziewczyny z tą wagą dzidzi to po pierwsze nie można ufać usg tak do końca. Moja mała ważyła w 31 tygodniu prawie 2300 więc teraz wychodzi że powinna ok 3200, ale tak naprawdę wszystko okaże się po porodzie. Myślę że nie ma co się martwić za wysoką wagą, ja bym sie zamartwiała gdyby ta waga była poniżżej dolnych granic.
 
Do góry