reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze maleństwa - pediatra, problemy, radości, jak rosną nasze pociechy

a mojemu Maksowi coś sie stało. OD 3 nocy budzi sie o 3, potem o 6. Wczesniej ladnie przesypial do 5 ;/ oczywisci pobudka z placzem. JEst strasznie głodny. Niewiem co mu sie stało ;/
 
reklama
my dziś jednak idziemy do lekarza z tą biegunką, już 3 dobę trwa, niech powie mi tylko co kupić i w domu sobie jakoś poradzimy.
 
antar po tym, że w kupce był śluz, a dwa jak ona zawsze robiła raz na kilka dni kupkę to teraz po 3-4 dziennie, w książce znalazłam, że biegunka zaczyna się przy 3 i więcej kupkach.

byliśmy już u pediatry, nie ma oznak odwodnienia, dostaliśmy lactid czy jak to się nazywa i smectę. Jak coś mam marchwiankę jeszcze ugotować. Dostaliśmy skierowanie do laryngologa do którego jedziemy za godzinę, że niby coś z uszkami się dzieje i od tego ta biegunka, chociaż mój mąż twierdzi, że jakby go ktoś puknął w ucho jak ta pani doktor Kaline to też by się wydarł i że ona sama ma problem z uszami, bo jest stara. Mam nadzieję, że ma rację :p
 
Laarka hehe oby Twój chłop miał rację! No i oby biegunka przeszła
Jeżeli chodzi o spanie to sama nie wiem jak Weronika śpi...W dzień ma ze 3-4 drzemki, 3 po pół h a jedna 2 godz. W nocy różnie, czasem zaśnie o 21 i śpi do 5 tej do papu a czasem budzi się od 1-wszej co chwila tak że trzeba ją karmic ok 2giej potem ok 6stej.
 
antar po tym, że w kupce był śluz, a dwa jak ona zawsze robiła raz na kilka dni kupkę to teraz po 3-4 dziennie, w książce znalazłam, że biegunka zaczyna się przy 3 i więcej kupkach.

byliśmy już u pediatry, nie ma oznak odwodnienia, dostaliśmy lactid czy jak to się nazywa i smectę. Jak coś mam marchwiankę jeszcze ugotować. Dostaliśmy skierowanie do laryngologa do którego jedziemy za godzinę, że niby coś z uszkami się dzieje i od tego ta biegunka, chociaż mój mąż twierdzi, że jakby go ktoś puknął w ucho jak ta pani doktor Kaline to też by się wydarł i że ona sama ma problem z uszami, bo jest stara. Mam nadzieję, że ma rację :p
a mialam ci wczoraj napisac zebys marchwianke podala tylko ze ty karmisz cycem i pewnie wszystkie byscie na mnie naskoczyly.
 
Byliśmy u tego laryngologa i oczywiście młoda nic z uszami nie ma :)
dawaliśmy jej tą smecte, średnio jej smakuje :D
 
U nas ze spaniem różnie czasem 2 razy po 30 min i do tego 2 godziny na spacerze , albo czasem 3 ....
Ale martwi mnie jedna rzecz, płacz wieczorem, niby kolki nadal ale wczoraj to było 4 godziny tak ąz cała mokra była:-(Czy u Waszych kolkowych dzieciaczków też się tak zdarza?
Dodam że juz wcześniej było w miarę dobrze.Sama nie wiem może to nie kolki a co innego? martwie się tym.....czy mam szukać innego lekarza?
 
reklama
u nas tez Maks sie tak drze wieczorem, trzeba mu szybko po kapieli dac jesc inaczej bedzie histeria. Podobno to normalne. Dzieci wieczorem odreagowuja caly dzien emocji :)
 
Do góry