reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze maleństwa - pediatra, problemy, radości, jak rosną nasze pociechy

reklama
no właśnie niczym nie karmie młodej, ciągle tylko cyc, a co do diety to ja od dawna jem wszystko, oprócz kiszonej kapusty, którą spróbowałam przedwczoraj, ale żeby 3 dni od niej trzymało?
Nie no nie panikuje, dziecko czuje się dobrze, mam nadzieję, że do jutra jej przejdzie.
 
kamylka nic jej nie dawałam, nawet nie wiem co to :|

a ja mam jeszcze pytanie, dużo śpią Wasze dzieci?
Bo u nas Kalina od urodzenia przesypia większość dnia i myślałam, że to się będzie skracać, ale gdzie tam, po każdym karmieniu jest chwila zabawy i spanie od 15 minut do godziny nawet.
 
Laarka u nas tez ze spaniem tak jak u ciebie,tzn u Kaliny:tak:Acidolac to probiotyki i prebiotyki w saszetkach.
Nimfii,ja zakraplam jak mala lezy,ale sama wyczuj co Macko bedzie odpowiadalo,moze na polsiedzaco lepiej nawet jest;-)
 
larkaa ja podawalam Acidolac rozpuszczajac go w moim pokarmie :tak:


jesli chodzi o sen... to Maciek teraz przesypia cala noc a w ciagu dnia to robi tak ze po karmieniu pobawi sie godzine lub półtorej i zasypia znow na godzine itd....
 
Podpowiedzcie mi.... jak poradzic soebi z zapchanym noskiem maluszka? :eek: mam w domu tylko sól fizjologiczna i gruszke od odciągniecia tego z noska, ale jeszcze nie uzywalam i boej sie zeby mu krzywdy nie zrobic...

Jak to... powinno sie zakropic kropke, kilka krople do noska i probowac wyciągnąc? Czy moze sie przy tym zakrztusic albo przydławić ?? :eek:

Nimfi ja psikam sola do noska czekam moment i odciagam nie zakrztusi sie na bank bez obaw:tak:
 
reklama
Larkaa, u nas Helka zedcydowanie mniej śpi, bo po urodzeniu spała bez mała 24h. A teraz ok. 7 wstajemy, potem ok. 9-10 pośpi z godzinkę, dalej 11-12 ma długą drzemkę i ok 16-17 czasem pośpi maks godzina, jest zmęczona ale jakoś o tej porze nie chce mi zasnąć. A istatnio się buntuje i jak zawsze sama pięknie zasypia, to teraz przez 2-3 min popłakuje sobie i najgorzej jak podejdę do łóżeczka, bo wtedy śmiać się zaczyna i nici ze spania.
 
Do góry