reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maleństwa - pediatra, problemy, radości, jak rosną nasze pociechy

mamaflavii proszę Cię nie myśl tak negatywnie:no:
Julianek da sobie radę i będzie zawsze z Wami.
Nie stracisz go!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2-WIKTORIA-17022009-7452.gif

 
reklama
mamaflavii współczuję, nie wiem co pisać ... ale pamiętaj, że wszystkie modlimy się o zdrowie waszego synka. Będzie dobrze, musi być i będzie...
 
mamaflavii - nie poddawaj się! Nie możesz!
Julianek to dzielny chłopiec i chce żyć!
Bardzo Ci współczuję :-(Nawet nie potrafię sobie wyobrazić co przeżywasz :(
 
Mamaflavii ilekroc czytam twoje wypowiedzi lzy same naplywaja mi do oczu Badz dzielna kochana a zobaczysz ze wszstko sie ulozy Julianek wroci do zdrowia wszystkie w to wierzymy!!!!!!!!!!!!!!!!!Myslami i serem jestesmy z wami Ucaluj od nas kochanego skarbka
0017795676.gif
 
mamaflavii, nie stracisz Julianka!!!! Nie dopuszczaj do siebie nawet takich mysli!!!! Wiara czyni cuda, a my tu wszystkie wierzymy i goraco sie za Was modlimy!!!!! Przytulam Cie mocno, Ciebie i Twojego dzielnego Maluszka!
 
Mamoflavii-zadne slowa cie chyba nie pociesza,ale myslimy o was i badz dobrej mysli.Strasznie mi szkoda Julka,takie male dziecko:-(
 
JA TEŻ JESTEM DOBREJ MYŚLI !!! Mamaflavii musisz być silna dla swoich dzieci!!! Nie myśl o najgorszym, myśl o tym, że niebawem zdrowego Julianka zabierzesz do domku!!! wspieram Was jak tylko potrafię i macie miejsce w moim sercu :-).
 
Mamaflavii jesteśmy z Wami myślami i sercem. Nie ma dnia ani godziny, w której bym o Was nie myślała. Przytulam Was cieplutko... Będzie dobrze, bo MUSI!!!
 
reklama
Nie wiem co sie dzieje z moim skarbem ostatnio Od jakiegos tygodnia bardzo niespokojnie spi ,co chwile sie wierci ,placze przez sen ,czasami ma lekko otwarte oczka choc na pewno spi i juz kilka razy przekrecil sie tak ze nozki mial miedzy szczebelkami Zawsze spal spokojnie wiec nie wiem o co chodzi Jak myslicie co to moze byc???
0017795676.gif
 
Ostatnia edycja:
Do góry