reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze maleństwa - pediatra, problemy, radości, jak rosną nasze pociechy

reklama
Nathalie dobrze Cie rozumiem bo mój mąż albo wyjezdza na kilka dni, albo wraca z pracy po 19 i kąpie małego ze mna, albo widzi tylko jak zasypia. a ja po calym dniu z młodym padam pyskiem na twarz. ale od dluzszego czasu kapiemy młodego miedzy 19 a 20 i zaraz potem butla i ladnie sam zasypia w łozeczku. polecam taki tryb, bo wtedy bedziesz wiedziala,ze od 20-20.30 konczysz pierwsza zmiane ;-) i masz wolne :-) przynajmniej do pierwszej pobudki (u nas to zazwyczaj 4.30)

tez zauwazylam,ze Borys od wczoraj przygryza smoczek od butelki...pije pije i nagle zaciska dziąsla na smoczku i nie chce puscic...moze to poczatki zebow, bo czytalam,ze jak ida do dzieci zaciskaja dziąsla na czym popadnie - smoczek, cycek, albo palec
 
asus, to super, że kanalik się odetkał. To tak jak u nas obyło się bez zabiegu. Super !
Habcia, gratulacje dla Maksia, że tak pięknie zjada.
Ja do kaszki mam smoka Canpol Cross-cut. Sprawdził się bardziej od TT.
 
No ja chyba spodziewajac sie dziecka nie myslalm ze bedzie tak ciezko, ladnie jest tylko w ksiazkach :-D:-D

Bartek tez zasypia ok.20, kiedys pierwsza pobudka byla o 2, teraz roznie..zdarza sie i o 11tej...no a o 5 musowa kupa.

Z jedzeniem tez problemy...je co 4, 5 godz. a i tak wydaje mi sie ze malo zjada...no i laktacja mi spada w ten sposob.
Ja czekam jeszcze tydzin, dwa i daje marchewe, a gluten dla piersiowych w 5 tym m-cu najlepiej. Szczerze mowiac to mam juz dosc cycolenia.
 
asus super, że ten kanalik sie odetkał, u nas tez po dwóch masażach sie udało, ale te masowanie to nie takie głaskanie, tylko troszke trzeba było przycisnąć, ale najważniejsze, że już oczka super :)

No ja Ale też kapie tak między 19-19:30 i o 20 już w łóżeczku do spania, ale niestety już od kilku tygodni nie przesypia mi nocek, tylko budzi sie na jedzonko ok. 3 lub 4 tak mi sie rozregulowała po szczepionce a teraz jeszczde te ząbki jej dokuczają i często ma stan podgorączkowy, no i tak jak niektóre z Was piszą, zaciska dziąsełka na sutku i wyszarpuje przy jedzeniu... no i rączki strasznie pcha do buzi i sie denerwuje, ślini... ehhh dopiero co kolki jej przeszły a już ząbki...
 
reklama
aga221122 a Ty jak zrobilas, ze Jurand zjada na raz 200ml? moj je cały czas co 2 czasem co 3 godziny i rozne ilosci - raz zje 150-180 innym razem 90. troche to upierdliwe, bo lepiej jakby najadał sie raz a porzadnie... tesciowa wziela sobie za cel przeciągnac go do karmienia co 3 godziny - zobaczymy co z tego wyjdzie. ale juz chyba najwyzszy czas,zeby jadł wiecej i rzadziej
 
Do góry