habcia i antar no to namieszałyście mi teraz
Ale to prawda, ze bebilon 2 razy droższy. Na miesiąc zużywa 4 pudełka po 800gram bebilonu co daje kwotę ok.150 złJakbym przeszła na Bebiko to ok. 80 zł (biorąc pod uwagę cenę z Biedronki). Aha ... i jakby było tego mało Wiki je bardzo nieregularne porcje czasami po 80 po 120 gr. A co będzie jak zaczniej zjadać po 150 lub 180 gr
![]()
Buziaczki Kochane
dokładnie
![Zaskoczona(y) :baffled: :baffled:](https://www.babyboom.pl/forum/styles/default/xenforo/smilies/square/baffled5wh.gif)
![Zaskoczona(y) :baffled: :baffled:](https://www.babyboom.pl/forum/styles/default/xenforo/smilies/square/baffled5wh.gif)
![Zaskoczona(y) :baffled: :baffled:](https://www.babyboom.pl/forum/styles/default/xenforo/smilies/square/baffled5wh.gif)