reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maleństwa - pediatra, problemy, radości, jak rosną nasze pociechy

reklama
moja Zosia do niedawna budziła sie co 2,5 godz teraz tak co 3 3,5. Przestałam wierzyc ze to sie zmieni:no:Nawet sie do tego przyzwyczaiłam, choc od 4 miesiecy nie przespalam całej nocy:wściekła/y:Tylko mąz coraz cześciej na noc wyprowadza sie do innego pokoju:baffled::baffled:

mezczyni :confused2: zamiast byc solidarni i pomagac w opiece nad dzieckiem to wola smacznie pospac ;-) ech... no ale ja tez to znam

wiweioreczka na brzuszku klade doslowenie na kilka minut bo albo sie obraca na plecki i chce sie bawic albo zasypia na brzuszku i nie chce sie podnosci:tak:
 
moja to ostatnio sama sie przekłada z pleckow na boczek i czasem jej wyjdzie z tego boczku na brzuszek, wiec chwile tak polezy ale nerwusek z niej i bardzo niecierpliwe dziecie wiec sie szybko denerwuje i musimy spowrotem przekladac na plecki- bo sama jeszcze tego nie potrafi;-)
a co do męża to mój od poczatku spi w innym pokoju;-)
 
moj maz spi ze mna ale nie ma innego wyjscia bo wiecej lozek w domu nie ma :-D ale jakby chcial spac osobno tylko dlatego zeby go dziecko nie budzilo to bym go chyba udusila :no::-p
 
Nimifino jeszcze wciąż mam nadzieję, że może nie. Dziś byłyśmy znów u pediatry i przez cewniczek pobierał jej mocz. Jutro mam dzwonić na bakteriologię, czy coś się wyhodowało.
U nas nerwowość przy piersi ustała, ale karmimy przeważnie na leżąco :tak: A jeśli chodzi o płacze przed zaśnięciem u nas jest to samo. W dzień jak tylko jest zmęczona, to jest wrzask. Trzeba nosić, tulić, wieczorem nie ma tego problemu. Myślę, że do naszych dzieci dociera za dużo bodźców i one sobie z tym nie radzą. My na spacerku używamy pieluszki przewieszonej przez budkę, jak zaczyna się wybudzać lub zanim zaśnie pieluszka w dół i już nie widzi świata dookoła :tak: Czasami jeszcze trochę pomarudzi, ale ogólnie szybko się wycisza i zasypia :-D
 
martha1, u nas butla od początku. Karolek nauczył się pić herbatki i nie mam problemów z butelką. Odciągam swoje mleko dodaję kleik kukurydziany i młody się wreszcie najada. Jak mojego mleczka brakuje to dodaję Nan-a. Taki posiłek dostaje tylko na noc. W dzień ma cycusia.
Ja wracam w sierpniu do pracy i nie chcę aby babcie po tygodniu stwierdziły, że nie wiedzą jak karmić młodego.
Chciałabym nauczyć Karola pić z kubeczka. Są takie z miękkim ustnikiem i takiego spróbujemy na początek:-), ale to jeszcze za chwilkę.
 
Dziewczyny na jak długo kładziecie na brzuszki swoje maluszki? ale nie do spania tylko żeby poćwiczyły podnoszenie główki.
Moja jak lezy na brzuszku to placze niemilosiernie.Wzielam sie na sposob i jak ja nosze to wlasnie na brzuszku,czyli cwiczy mimo woli.Trzymam ja za nozki i klatke a ona dzwiga glowke i tak z 2 godzinki dziennie ;-)
 
ja daje Maksiowi bebiko. Probowałam Nana wprowadzić, ale skonczyło sie 6 dniowym zatwardzeniem, zielonymi kupkami i kolkami ;/ Bebiko dla nas jest najlepsze. Jak tylko wrócilismy do niego wszystkie problemy skonczyly sie jak reka odjal :)
 
reklama
My wlasnie wczoraj zaliczylimy pediatre i okuliste maly ma infekcja gornych drog oddechowych trzeba szybko dzialac zeby nie przeszlo na ucho , za to lekarka przepisala leki homeopatyczne takie granulki twierdzi ze na male dzieci swietnie to dziala i mam taki zestaw wypisany ktory mozna kupic bez recepty
pediatra powiedziala ze jak sie zaczyna jakas infekcja z katarkiem to odrazu wykupic i od tej listy zaczynac wiec gdyby ktoras z was chciala i kiedys potrzebowala wypisze jakie to granulki i ile razy dziennie .:tak:

ana 545 ja bym była zainteresowana tymi lekami granulakami bo moja Wikunia ma katarek już 5 dni:no: Psikam jej do noska wodą morską i odciągam aspiratorem, ale to tylko ulga na chwilkę:-(.

habcia a mleczko to Ty sama tak sobie zmieniłaś, czy po konsultacji z lekarzem? Pytam bo mojej podaję Bebilon, ale to ponoć to samo co Bebiko no i zdecydowanie tańsze i dlatego chcę zmienić.
2-WIKTORIA-17022009-7452.gif


a48c111d47.png
 
Ostatnia edycja:
Do góry