reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maleństwa - pediatra, problemy, radości, jak rosną nasze pociechy

hej dziewczyny mój Niko robi kupy w każdą pieluchę i przedwczoraj pomyślałam sobie że to od kawy zbożowej inka bo ja co dzień rano piję z mlekiem. i przedwczoraj nie wypiłam i on cały dzień nie zrobił kupy wczoraj wypiłam i robił znowu w każdą i dzisiaj znowu nie piłam i znowu nie robił od rana może spróbujcie napić się kawki może pomoże ja na razie obserwuję ale jak była u mnie położna to mówiła że na cycu może maluszek nie robić 10 dni dopiero wtedy trzeba się martwić
 
reklama
jolek u mnie Ala tez robi ze 3 razy w ciągu dnia, a ja pije kawe bezkofeinową, ale czasem jej sie zdarza, że nie zrobi i wówczas brzuszek jej doskwiera, podaje wtedy koperek, runianek lub plantex.
 
mój Maxymilian robi przeważnie jedną KUPE:szok:- po same uszy, czasami jednak zdażają się dwie [ tylko po łopatki]... a i musze pochwalić go , bo od kilku dni zjada pełne 180ml.
a i jeszcze, od trzech dni trzyma mi tak dziwnie rączki. tak jakby był na rozstrzelanie przygotowany, raczej wczesniej miał rączki blisko tłowia, nie wiem czy ja go zabardzo nie sadzam, i go kręgosłup nie boli, cz moźze on poprostu tak ma.
 
a i jeszcze, od trzech dni trzyma mi tak dziwnie rączki. tak jakby był na rozstrzelanie przygotowany, raczej wczesniej miał rączki blisko tłowia, nie wiem czy ja go zabardzo nie sadzam, i go kręgosłup nie boli, cz moźze on poprostu tak ma.
U mnie Bartek tak śpi zawsze, przez co zajmuje mi pół łóżka :sorry2:, ale najwyraźniej mu tak wygodnie :tak:.
 
moj Maks robi jedna kupe na 2 dni.

dZIS u nas tragedia nic od rana nie chce jesc. ledwo herbatke wypije. drze sie w nieboglosy. niewim juz co mam robic. wlasnie mu spiewam i usypiam choc niedawno sie obudzil.
 
To chyba wina pogody...
Amela śpi cały dzionek. Pobawi się troszkę , zje, pomarudzi i dalej w kimę idzie jak nigdy.
 
Pogoda chyba faktycznie ma wpływ na maluchy. Normalnie mój mały nie śpi w ciągu dnia dłużej niż 20 min. a dzisiaj spał 2 godziny :-) No to zabrałam się za sprzątanie i utknęłam w połowie.
 
Mamaflavi jesteśmy calym serduszkiem z Wami!!! Badzcie dzielnie, jestem pewna ze wszystko sie dobrze skończy!!! Musi!!!!

Co do kupek, to Mateusz robi w ciągu dnia (jak nie ma kolki i brzuch go nie boli) 2 kupy. Gdy ma kolkę i zastój w jelitkach stosuję kankę doodbytniczą. To nalepsza metoda-polecona mi przez 74 letnią pediatrę. Zapomnijcie o innych metodach-ta jest najlepsza! Zadne kropelki, herbatki nic nie pomaga a kanka od razu rozwiązuje problem:) Wtedy idzie jedna kupa ale za to olbrzymia:) I dziecko znów się usmiecha:)
 
Dziewczyny jak ja Wam zazdroszczę tego spania w dzień. U nas to pół godzinne drzemki 2 w ciągu dnia puls około godziny na spacerze. Poza tym ostatnio bardzo szybko się denerwuje i nudzi, tak naprawdę trzeba ją ciągle zabawiać :sorry2: A noce też się ostatnio pogorszyły. Często się wybudza i płacze.
 
reklama
moj Maks ja nie placze dzis to tez spi. Prawie caly dzien taki byl. teraz w koncu chwycil sie butli po calym dniu niejedzenia :)
 
Do góry