reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze maleństwa - pediatra, problemy, radości, jak rosną nasze pociechy

nimfi ja dopiero od dwóch tygodni mam problem z tymi kupkami i dopiero dwa razy zapodałam po połówce a efekt był natychmiastowy. Wdwa pampery nie zmieściło się to co miała w brzuszku. I u nas też od razu błoga cisza jak mała się wypróżni.
W ciągu dnia tak jak pisałam , nie mam problemów z nią. Bawi się , cieszy, pryka...
Chyba to rzeczywiście defekt tego co jem, bo nic innego nie przychodzi mi do głowy.
Aga dzieci na butli powinny częściej od tych karmionych piersją wypróżnaić się. Bo takie mleczko proszkowe jest bardziej ciężkostrawne.
 
reklama
moja mała też miała przestoje w kupce 8 dni nawet, pediatra pytał się czy ja nie mam też zaparć bo to odbija się w dziecku wtedy, ja nie mam tych problemów, powiedział że u dzieci na piersi nawet 10 dni przestoju może być, a jak nic się nie pojawi to wtedy trzeba troszkę tym czopkiem w pupce pogmerać i pojawi się kupka, naszczęście mała zrobiła sama na 8 dobę a potem na następny dzień znów i po 3 dniach, jak do tej pory tylko w pierwszych tyg. życia kupa była codziennie, od 1 miesiąca mamy takie przestoje ale mała nie płacze ani brzuch nie jest twardy więc chyba taki urok naszych dzieci.
 
golimek -j- elunia r.
jesli wasze dzieciaczki robia rzadko kupki ale sa spokojne i zadowolone to pewnie nie ma powodow do zmartwien :tak: dzieci moga robic rzadko kupki i na pewno bym sie tym nie martwila gdyby nie to ze Maciek ma straszne ataki boli brzuszka... Brzuszek mu twardnieje, pręży się, stęka, piszczy i czasem sie tak denerwuje ze nawet przytulac sie nie chce... Zachowuje sie jakby go cos opętalo :no: ale trwa to krotko na szczescie...
Gdy zaczelam stosowac rumianek to pomogl i przez ok 2 tyg maly robil kupki reguarnie co 2 dni i byl bardzo zadowolony calymi dniami. Teraz gdy znow kupek brak to wraca mu zly nastruj :dry:
Nastepnym razem sporobuje jablko zgodnie z zalecieniem:blink: Ponoc on ma zaparcia, ale nie wiem jak lekarz moze to stwierdzic, bo jak jej opowiadalam o problemach z kupkami to mnie prawie nie sluchala :wściekła/y: a juz w ogole nie zbadala malego :shocked2:
 
Na tremat spania się nie wypowiadam bo od wyjścia ze szpitala moje dziecko budzi się co 3 godziny czyli już cztery tygodnie tak jest.

Poza tym dziś idziemy do lekarza bo Cypusiowi trzeci raz od porodu zaczęło ropieć oczko więc trzeba podać antybiotyk w maści bo jednak po przemywaniu wodą wraca to paskudztwo.

U nas z kupkami różnie teraz mały popierduje a kupki nie ma już trzeci dzień. od urodzin tylko raz podaliśmy czopka ale biedulek bardzo się męczył więc trzeba było

wiewióreczka
u nas nie ma nic takiego ze źrenicami

golimek moje dziecko też bardzo ruchliwe nie poleży bez ruchu ani sekundki no chyba że śpi. ale na plecki jeszcze się nie obraca bo to mały l;eniuszek;-)
 
jezyk a moze maly pamieta wizyte w szpitalu i budzi sie tak czesto bo jest zaniepokojony :tak:

golimek co do ruchliwosci.... Maciek coraz czesciej chce sie wyrywac z rak zeby pocwiczyc cos na lezaco - podnoszenie nozek, podnoszenie glowki lezac na brzuszku, stara sie tez troszke popełzać do przodu lezac na brzuszku ale to tylko cemtymetry sa :tak: obraca sie z pleckow na brzuszek ale w druga strone jeszcze nie umie :no:gdy go trzymam do odbicia to ciagle sie prostuje tak jakby chcial stawac, a jak mi siedzi na kolankach i ma sie od czego odepchnac to prostuje nozki i stara sie stawac tylko ze sie biedny caly wygina na boki :-D
 
reklama
Do góry