reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maleństwa - pediatra, problemy, radości, jak rosną nasze pociechy

reklama
Dziewczyny nie uwierzycie, ale moja malutka Zosia dzisiaij w 31 tygodniu waży 2200 kg i termin porodu mi się przesunął na 11 stycznia!!! Wzystkie pomiary wychodzą na ciążę 34 tydzień. Nie mam cukrzycy, ale mój mąz to 2 metrowy facet, a ja sama wazyłam przy porodzie 5200. Jestem cała roztrzęsiona z tych emocji...
Oooooo,no to gratulacje,widac ze mala dopracowana:tak::-)
 
antar to ja się wcale nie dziwię tym skurczom , które cię dopadają.Ty chudzinka, dzidzia duużżzaa.:-)
Dzidzia naprawde duża i na to wyglada , że będziesz może z nas pierwsza, która przetoruje nam szlak.:tak:
Gratuluję:-)
 
brawo, Antar!! trzymam kciuki za Wielką-Małą Zosię!! ale z tym wcześniejszym terminem to takie małe szaleństwo... troszkę musisz przyspieszyć pakowanie torby... ;-) ale skoro Ty byłaś- hmm.. słusznej wielkości, to i może Zosia podrośnie do podobnej wagi i wytrzyma do terminu pierwotnego??... ciekawa jestem bardzo... tylko pozostaje Ci teraz się ciut uspokoić po takich wiadomościach... :-)
 
reklama
Do góry