reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maleństwa - pediatra, problemy, radości, jak rosną nasze pociechy

Dziewczyny ja piszę jeszcze na jednym forum i tam dziewczyna ma ciążę mniejszą od mojej bodajże o 3-4 dni i jej młody waży ponoć 2500!!!
A ostatnio słyszałam o dziewczynie która urodziła chłopaczka w 7 miesiącu..a młody ważył 3500:eek:
Ja mam za tydzień USG- patrzyłam na necie w jakimś kalkulatorze i niby teraz mała powinna ważyć 1800- zobaczymy:-)

dla mnie to jest niemozliwe aby dziecko wazylo 2500 w tym tyg. :eek::szok:
 
reklama
Lajfik, chociaż czasami rodzą się takie giganty np. 6kg:szok:
a w ogóle ta waga jest przecież przybliżona tylko i ja tak bardzo się nią nie sugeruję.
 
Witam..
Ja obecnie jestem w 28 tygodniu ciazy... Dwa tygodnie temu moj maluszek wazyl 1 kg, lekarz stwierdzil, ze to za duzo jak na 28 tydzien, zalecil odstawienie wszystkiego co zawiera cukier... Widzac Wasze wypowiedzi zastanawiam sie czy faktycznie powinnam sie martwic...
Pozdrawiam jp
 
Krystynka moj w 26 tyg tez wazyl 1 kg. Ja tam zawsze biore pod uwage granice bledu. Mysle, ze odstawienie slodyczy to dobry pomysl, mi ginka zawsze mowi jesc na co sie ma ochote, ale nie sie obzerac. Ja slodycze troche ograniczylam, ale nie wymagalo to ode mnie jakichs szczegolonych poswiecen.
 
Witam..
Ja obecnie jestem w 28 tygodniu ciazy... Dwa tygodnie temu moj maluszek wazyl 1 kg, lekarz stwierdzil, ze to za duzo jak na 28 tydzien, zalecil odstawienie wszystkiego co zawiera cukier... Widzac Wasze wypowiedzi zastanawiam sie czy faktycznie powinnam sie martwic...
Pozdrawiam jp

Przeciez w tym przedziale wiekowym to odpowiednia waga ....dziecko się mieści w granicach ...chyba ,że ma ku temu jakieś inne powody ..pytałaś???:happy:
 
... dziewczyna ma ciążę mniejszą od mojej bodajże o 3-4 dni i jej młody waży ponoć 2500!!!
... dziewczynie która urodziła chłopaczka w 7 miesiącu..a młody ważył 3500:eek:

Lajfik, chociaż czasami rodzą się takie giganty np. 6kg:szok:

moja koleżanka urodziła w 34 tc i jej synek wazył 3500 i dostał 10 punktów :)

Wniosek z tego taki, że wszystko jest możliwe;-) Mimo, że szokujące to prawdziwe:tak:

Ja też bym chciała znać wagę swojego Maluszka, ale nie mam pojęcia, kiedy będę miała usg:sorry: Victor urodził się 3,33kg w 38tyg., więc drugie pewnie coś ok. 3,5kg powinno się urodzić, czyli w porządku:tak:
 
... Z ostatniego badania wynikało, ze dziecko jest zdrowe, serduszko pracuje tak jak powinno, nie ma żadnych wątpliwości co do prawidłowego rozwoju maluszka... Natomiast jego wagę ocenił jako za wysoką "o tydzień"... Jeszcze zanim dokonał pomiarów, stwierdził, że wszystko wskazuje na chłopca, gdyż dziewczynka byłaby drobniejsza...
Utłuczyłam swojego synka:-D, choć odżywiam się (tak mi sie wydaje) dość zdrowo i z rozsądkiem...
Zobaczymy co wykaże nastepne badanie...
 
reklama
Wczoraj byłam na usg no i w 29t4d Krzychu waży 1340g. inne wymiary to"
BPD 79mm - 32w0d
HC 279mm - 30w4d
FL 54mm - 28w6d
AC 244mm - 28w5d
martwią mnie te rozbieżności w pomiarach odpowiadające tygodniom. no bo to prawie 3 tyg różnicy w niektórych pomiarach :/
 
Do góry