reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maleństwa - pediatra, problemy, radości, jak rosną nasze pociechy

reklama
Elunia, ja bym za bardzo w te wagi nie wierzyła. Oblicza się na podstawie innych wymiarów, to po prostu wypadkowa innych parametrów. Mnie mówili, w poprzedniej ciązy, że dziecko jest małe a Franek miał 3600g. Znowu mojej koleżance ani razu nie zakomunikowali, że dziecko jest duże a miało 5kg:szok:
Najlepiej by było aby każda z nas urodziła takiego średniaczka:-)
 
golimek mam nadzieję że dzidzia urodzi się średnia i zdrowiutka lekarz mówił że tak do 3300 dojdzie więc ja się nie martwię, ale u większości lutuweczek to maluszki już po 1200g mają:) moja mała mam nadzieję nadrobi:)
 
mamaflavii a ile waży Twój synek ?

asus - nie mam pojecia, lekarz tego nie podal, z wymiarow wynika, ze jest o tydzien starszy, takze porod moze bedzie jeszcze w styczniu, kto go tam wie.
Sama chetnie bym chciala wiedziec ile teraz wazy.

A moze wy wiecie czy da rade samemu obliczyc wage na podstawie wymiarow?

A co do wagi dziecka to potwierdzam, na usg czesto wychodzi inna, a po urodzeniu inna. Moja corunia miala byc wg opinii lekarza w normie, a po urodzeniu (fakt ze 6 dni przenoszona) wazyla 4300!

elunia r. - ale twoja malutka jest tez z tydzien, dwa mlodsza od innych. Moze dlatego. A poza tym dzieci roznie rosna w roznych fazach ciazy. Czasem wyprzedzaja troche swoj wiek, czasem rosna wolniej.
 
Habcia ja tam sie nie stracham, to chyba bardziej moja ginka mnie nakreca :) wyszlam wczoraj z gabinetu troche przestraszona, a patrzac na wage to sredniaczek mi rosnie.
Ja przy urodzeniu wazylam 3350, TZ 3300 wiec waga dzieciatka tez moze byc zblizona..choc nie musi;-)
 
Dziewczyny ja piszę jeszcze na jednym forum i tam dziewczyna ma ciążę mniejszą od mojej bodajże o 3-4 dni i jej młody waży ponoć 2500!!!
A ostatnio słyszałam o dziewczynie która urodziła chłopaczka w 7 miesiącu..a młody ważył 3500:eek:
Ja mam za tydzień USG- patrzyłam na necie w jakimś kalkulatorze i niby teraz mała powinna ważyć 1800- zobaczymy:-)
 
reklama
To ja juz wiem dlaczego krzyż mnie tak boli i gdy chodzę to przyśpieszenie u mnie nie działa.:-D:-D. Ale spore już te nasze maleństwa.
 
Do góry