reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maleństwa - pediatra, problemy, radości, jak rosną nasze pociechy

Dziewczyny wiecie może czy takie suche zielone gluty w nosku to już katar u dziecka??
Moj Daniel obdarzył mnie przed chwilą serią najpiękniejszych bezzębnych usmiechów na świecie:-D:-D:-D
 
reklama
Nie chce zapeszać, ale odkąd zastosowalam się do rad Jezyka mam kochanego grzeczniutkiego synusia :D puki co nie ma kolek, spi ladnie i pieknie je! Nic nie placze! jejku Jezyk jestes cudotworczynia!!!!!!!! WIELKIE DZIEKI! Oby tak juz zostało :D
MOje piersi sa masakrycznie przepelnione mlekiem, bo wczesniej karmilam do co godzine, dwie. Musze odciagac reszte. Jejku, ale jestem szczesliwa! Juz wiem co bylo powodem tych nieustannych kolek.
 
a my dziś mamy maraton na cycu:-( od 8 do 16 cały czas cyc i cyc... i nie wiem, czemu, ręce opadają, cyce dają radę, kupki często i ładnie, więc chyba taki dzień, Małżon ją ululał teraz i śpi, ale już coś pokwękuje...

poza tym -też charczy w nosku, traktujemy marimerem, neonatolog odradzila aspirator- bo zbyt duże podciśnienie może uszkodzić sluzówkę, więc odpusciłam ten sprzęt na kilka dni...

a...i waga... po urodzeniu spadła jej z 4020 do 3650- miała mnóstwo wód w brzuszku i ulewała dwa dni, ja nie mialam pokarmu od razu... , jak wychodziłyśmy było 3750, teraz 4100 - więc przez dwa tygodnie w domku +350 - to chyba oki?:szok::rofl2:

a- i mam pytanie- o witaminy- od pediatry dostałyśmy wit K, wit D3 i cebion multi- taki zestawik witamin, gdzie też jest D3- poza tym ja nadal biorę prenatal- po konsultacji z innym lekarzem pojawiły się wątpliwości czy nie za dużo tego wszystkiego?? jak Wam zalecono te witaminki?? bo zgłupiałam:baffled:
 
Martussa-wit k nie ma w mleku mamy a wt d3 jest w znikomych ilosciach,takze trzeba podawac,ale k to tylko jakis czas:tak:.Tylko ten cebion multi to nie wiem dlaczego malutka ma zalecony,moze w zwiazku z tym spadkiem wagi?;-)W cebionie jest chyba wit d3?
 
Jesteśmy po pierwszym szczepieniu, mała cały dzień śpi, jadła trzy razy i to ledwo, ledwo...czy to narmalne?
 
martussa - mnie tez kazali oprocz wit K i D3 podawac jakies multiwitaminy. po przeczytaniu ulotki, ze przedawkowanie wit D3 jest grozniejsze niz jej niedobor, stwierdzilam, ze poczekam z podawaniem zestawu do nastepnej wizyty u pediatry. teraz podaje wit k i d3.
lepiej tez poczekaj.
ja za tydzien ide na szczepienie wiec dopytam sie o co w tym chodzi.
 
Jesteśmy po pierwszym szczepieniu, mała cały dzień śpi, jadła trzy razy i to ledwo, ledwo...czy to narmalne?
Normalne,kazde dziecko reaguje inaczej a twoja coreczka spi akurat;-)Moj Marcel tez spal ,za to Jakub darl sie i goraczkowal nawet dwa dni.Ciekawe jak Luiza bedzie reagowac.
 
reklama
Ja oprócz D i K też daję Cebion ale daję odkąd miał skończyła miesiąc-wiem nie wiem Martussa czy nie za wcześnie kazała lekarka dawać.. chociaż jak już kazała to chyba wie co robi:baffled:
 
Do góry