reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maleństwa - pediatra, problemy, radości, jak rosną nasze pociechy

Też dostałam taką receptę tylko że na twarzyszczkę bo ma całą obsypaną i skóra jej schodzi.
Ja dzisiaj gwoli podtrzymania laktacji przespałam 8 godzin jednym snem:baffled:To znaczy Zosia przespała, a ja zamiast sie ucioeszyć przeraziłam sie bo nie wiedziałam czemu to moje dziecko jeszcze śpi, nerwowo ją wyjęłam z łóżeczka i dopiero wtedy się obudziła, ufff!!!Moje piersi były twarde jak kamienie, do 12 wycisnęłam pół litra plus wykarmiłam Zosię a teraz pusto, bo przez 8 godzin nikt do nich nie zaglądał. Boje się że stracę pokarm przez ten sen dzisiejszy. Ależ mi ta Zośka stracha napędziła, potem spałyśmy juz razem do 9, nie chciałam jej zstawiac bo naprawdę nie wiem jakim cudem przespała tyle czasu. Ale chyba nie powinnam sie niepokoić?
 
reklama
nasza Mała na szczęście ma ładną pupkę;-) ale tak jak larki Kalina moja tez ma krostki..wczoraj była położna pytałam ją o to powiedziała, że to może być właśnie nietolerancja laktozy..kazała mi na próbę zmienić mleko z bebiko na NAN 1HA..to takie hipoalergiczne..zobaczymy czy pomoże:sorry2:ale nie kazała się tym przejmować bo u mojej Blanki sa to takie pojedyncze krosteczki i niewykluczone, że może mieć uczulenie np na nasz proszek, czy jakiś mój czy męża krem.
 
antar tylko pozazdroscic tyle godzin snu :tak: moze mala sie przestawia juz na rytm dzienno nocny ;-) Moj syn tez dluzej spi w nocy niz w dzien tzn ma dluzsze przerwy miedzy karmieniami :tak: Nie wybudzam go specjalnie, nawet jak spi już 5 godzine :-p Ładanie przybiera na wadze, jest silny, a piersi same ureguluja swoj rytm :tak:
 
Antar, ale ci zazdroszczę snu...:-) ja dziś byłam szczęśliwa jak mogłam pospać całe 3 godziny!!!

a wydaje mi się, że mały ma katar. Sapie, charcze i widać, że mu to przeszkadza w spaniu. Czy wasze maluszki też mają zapchane noski ???
 
zapmarta u nas tez lekko zapchany nosek. Ale wacikami i woda morska dzialamy.Czasem mam wrazenie ze mu ta chrypka glebiej siedzi. a okazalo sie niestety ze zalapal od nas infekcje.
Antar to ja ide spac do ciebie :)
 
Antar, ale ci zazdroszczę snu...:-) ja dziś byłam szczęśliwa jak mogłam pospać całe 3 godziny!!!

a wydaje mi się, że mały ma katar. Sapie, charcze i widać, że mu to przeszkadza w spaniu. Czy wasze maluszki też mają zapchane noski ???

Tak :tak:
a nawet mam wrazenie ze ma chrypke, bo dziwnie placze :dry: Ma zatkany nosek, sapie i charczy - nawet przez sen, ale ogolnie jest bardzo spokojny :tak:
 
ja niczym nie smaruje pupci Kaliny, ale tak jak dziewczyny pisały przecieram wacikami z przegotowaną wodą.

co do snu, od tygodnia wstaję do Kaliny dwa razy w nocy. Jak daję jej cyca o 19-20 to potem budzi się na karmienie koło 24-1:30, a potem już klasycznie co 2-3 godzinki :)

uczulenia ciąg dalszy, biedne dziecko, aż mi żal serce ściska - wygląda jakby nie wiadomo jakiego syfa miała ;/
 
reklama
Do góry