reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze maleństwa - pediatra, problemy, radości, jak rosną nasze pociechy

pisze 1 reka

nimfii jak pisze jolek - najlepiej z pokarmem na lyzeczce. jak dasz z pokarmem w butli to moze nie dostac pelnej dawki jak nie zje wszystkiego.

goraczke sprawdzam przykladajac usta do czola ingi, jak parzy to znaczy, ze ma goraczke. podaje leki pow. 38 stopni, nurofen, bo paracetamol nie dziala na nia.

wiewioreczka jak pisze nimfii - nie podawj sie ze smoczkiem, wyprobuj kilka o roznym ksztalcie. moja fiona za kazdym razem robi awanture zanim zassie smoczka, ale jak juz zassie to sie uspokaja od razu i zasypia. :tak:

jolek buzki sie raczej niczym nie smaruje tzn masciami nie. mozesz smarowac sudocremem, tak mi doradzila polozna, chociaz ja zostawiam, nie robie z tym nic. samo zejdzie z czasem. ;-)

Kasikk mocz najlepiej lapac po przebudzeniu dziecka, mozna je troszke rozebrac bo tez jak sie robi zimno to z reguly sika. ja przyczepialam swojej coreczce woreczek i na to pieluszke i nosilam ja na rekach az zrobila siusiu.
 
reklama
ja mam teraz takiego wała ze smoczkiem Tommee Tippee, że te które używa moja mała zostały wycofane (nie wiem dlaczego);/
i teraz nie wiem czy będzie chciała jakiegokolwiek innego, a ja bez smoczka to jak bez ręki teraz
kilka miesięcy temu kupowałam na allegro dwa za 17 zł, a teraz raz, że w sklepach nie ma to na allegro sprzedają sporadycznie i to za 50 zł :|

ctn-soother-banner-542x187.jpg
 
My juz po spacerku, Daniel poskrzeczał przy ubieraniu a na spacerku cisza i spokój grzecznie leżał i spał:-D Juz nie moge doczekac się kolejnego wypady z wózkiem:tak:
 
zapmarta to super!! moja Zoska po wczorajszym wazeniu przybrała 420g w 10 dni:-) tez strasznie sie ciesze bo ona mało przybierała.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry